Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizett vki emelt...

Érettségizett vki emelt szinten informatikából?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz? a szóbelire tényleg csak 30 pont jár?

véleményeket írnátok?és hogy hogy sikerült!

előre is köszi


2010. nov. 18. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel az írásbeli 120 pontos, összesen 150 az egész, így a szóbelire 30 marad. Én nem vállalkoztam rá, pedig tanultam rogramozást, de nem voltam azon a szinten. Ha tudsz programozni Pascalban, és két fokkal jobb vagy az officeból, mint középszinten... Minek magyarázom? Az előző feladatsorok fent vannak om.hu-n, az alapján te is el tudod dönteni, mennyivel kell többet nyújtani, vagy ha érettségi jelentkezés előtt vagy, már rég kiokítottak bellőle.

Ha info irányban akarsz továbbtaulni, és faktot választanál, akkor mindenképp vedd fel, mert sok hasznát fogod venni később.

Tőlünk faktról ketten mentek el emeltre, mind2 90% körülit írt, bár csak az egyik ment infóra.

2010. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

már tavaly érettségiztem,úgyhogy most csak plussznak kéne

dehát néztem,s a programozás nem hiszem,hogy menne,maradok középszinten

de azért köszönöm :)

2010. nov. 18. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!