Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki egészségüg...

Van itt valaki, aki egészségügyi alapismeretekből érettségizett?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én abból érettségiztem.
2011. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Közép, vagy emelt szinten? Nehéz volt? Milyen könyvekből készültél fel rá? Májusban szeretnék ebből a tárgyból emelt szinten érettségizni, a tesztek szerintem nem túl bonyolultak...szeretnék rendesen felkészülni, és nem tudom, hogy fogjak hozzá, segítségem sincs. Anatómiát, élettant, pszichológiát már tanultam, az első kettőt elég részletesen.

Ha esetleg megosztanál velem pár információt azt megköszönném.

2011. nov. 7. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Közép szinten. Sajnos csak 4-es lett, mert az írásbelit eléggé eltoltam:/

Nem tudom, milyen könyveket használtunk, én csak az órai vázlataimat használtam, könyveket szinte sosem használtunk.

2011. nov. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt a tantárgyat hány évig tanítják középsuliban?
2015. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen tantárgy, az egészségügyi tantárgyakból összesítve lehet érettségizni. Nekünk anno kommunikáció volt, gondozástan, pszichológia, csecsemőápolás meg egy csomó hasonló finomság a 4 év alatt, és ezekből épült fel az érettségi.
2015. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt latin is?
2017. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!