Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségizett már vki informat...

Érettségizett már vki informatikából?

Figyelt kérdés
Hogy kapja meg a tanuló a kérdéseket? Úgy ahogy a mintafeladatokban is letölthető a netről? Szóval kap egy megoldási útmutatót is vagy egy mintát hogy hogy kéne kinéznie a végeredménynek? Vagy csak megkapja a feladatot a forrásokkal és boldoguljon ahogy tud?
2010. márc. 27. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mivel korábbi érettségi feladatok vannak cakk pakk, így ugyanolyat kapsz majd mint amit ott is látsz.
2010. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Te érettségiztél már infóból? emelt vagy közép?


Izzasztó volt? vagy könnyü? Hogy készültél fel?

2010. márc. 27. 21:09
 3/10 anonim válasza:
69%
Pontosan.. csak papiron..:D És irhatod be az egész szöveget.. Na joh kivéve ha nem..:D
2010. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly, közép szinten. kapsz egy papírt a feladatokkal, powerpointnál és weboldalszerkesztésnél van hozzá minta, a többihez azt hiszem nincs, de nem biztos. Nem nehezek a feladatok.

3 órád lesz az 5 feladatra. ppt, szövegszerk, excel, access és a weboldalszerk.

Szerintem azzal kezdd, ami a legkönnyebb, mert simán kicsúszhat az ember az időből, ha egy nehezebbel elbabrál az elején.


A szóbeli anyagot innen tudod letölteni, általában ezek szoktak lenni:

[link]


Ha kérdésed van, szívesen válaszolok.

2010. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
MINDENT megkapsz mellé txtben, nem kell gépelni. Előző voltam.
2010. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én két éve érettségiztem középszinten. Az nehéz volt, pedig készültem rá. Volt olyan, aki elsírta magát a vizsga közben, mert egyszerűen lehetetlen volt megcsinálni bizonyos dolgokat egyszerre. Szóval ki lehet fogni nehezebbet is, amúgy nem vészes.
2010. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tyűűű köszi a kidolgozott anyagot!!


Szóbelin mennyire mennek bele a matematikai részébe a dolgoknak? pl bináris átváltás stb...


Kell valamit is demonstrálni szóbelin?


Vagy csak ülök a tanárral szemben az kérdez én meg válaszolok?

2010. márc. 27. 22:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hú, az az igazság, hogy ha olyat húzol, hogy átváltás pl, akkor jól megszivhatod, mert ha nem értesz hozzá, ki sem tudod dumálni magad... nem tudom, hova raktam az akkori tétellistát, de látom, most jól jönne :S

Én az optikai eszközöket húztam, az klassz volt, mert azért egy cdről bárki tud beszélni... (igazából bemutattam a floppis, kazettás, cd-s dvd-s eszközöket meg beszéltem a tömöritésről, és 98% a szóbeli :))

Mondjuk Neumann János életét és munkásságát mindenképpen nézd át, mert az ő dolgaival bármelyik tételt ki tudod pótolni - a tanárok szeretik Neumann-t :D komolyan mondom!

Az írásbeli rész nehezebb volt, a szóbeli az klassz, csak előtte izgul az ember.

Lényegében a tételek 80%a jó, kivéve Neumannt és az elveit, meg a számítógép fejlődést... azok évszámosabbak, tanulósabbak :-/ A többivel, ha kicsit is érdekelnek a számítógépek, nem lesz gond.


[Az vagyok, aki linkelt :)]

2010. márc. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, húzol egy tételt, van egy kevés időd, hogy felkészülj, aztán leülsz a tanárokkal szemben. Bejelented, miről fogsz beszélni, és elkezded. Annál jobb, minél természetesebben mondod, látszódjon rajtad, hogy érdekel a téma és érted is (még ha annyira nem is izgi :D)

Jobb, ha a tanár nem kérdez bele, bár a végén úgyis fel fog tenni 1-2 kérdést.


Az átváltásnál tuti kell átváltani, de a teremben nem láttam semmi olyan "eszközt" amit be kellett volna mutatni, fel kellett volna ismerni, szóval... :)


[Az vagyok, aki linkelt :) - bocs, hogy ennyit írtam, csak most láttam, mit kérdeztél még :)]

2010. márc. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan tételt húzol, amihez van gyakorlati feladat,akkor azt meg kell csinálni, de az kb olyan szintű, hogy küldj egy e-mailt erre meg erre a címre, és ez meg ez legyen a tárgy.


22:04-es

2010. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!