Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Van egy tanár...

Mit tennétek? Van egy tanár akit anyámként tisztelek és szeretek, mindig segít nekem mellettem áll és nem tudok vele úgy beszélni, hogy az osztálytársaim ne hinnék azt, hogy "benyalok "neki.

Figyelt kérdés
Van egy tanár akit anyámként tisztelek és szeretek,mindig segít nekem mellettem áll és nem tudok vele úgy beszélni,hogy az osztálytársaim ne hinnék azt,hogy "benyalok "neki.
2010. nov. 28. 16:56
 1/2 anonim válasza:

Nem biztos, hogy ki tudod ezt kerülni. Aki beléd akar kötni, az beléd fog. Ha tényleg kedveled a tanárt, ne érdekeljen mit gondolnak a többiek. Idővel megszokják...és remélhetőleg elfogadják...

Nem lehet igazán okosat mondani...remélhetőleg megoldódik.

2010. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát remélem...mert nem szeretném ha azt gondolnák a többiek,hogy nyalizom neki ,mert nem is tudják miről beszélek vele és mégis azt hiszik...viszont őt sem szeretném "ott hagyni"
2010. nov. 29. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!