Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van ehhez joga egy tanárnak?

Van ehhez joga egy tanárnak?

Figyelt kérdés

Egyik órán puskázott Márk, de a tanár nem vette észre. Óra végén kidobta a papírt. Aztán mivel Bálint tudta, hogy Márk puskázott beköpte a tanárnak. Mire a tanár leért, Dani belehányt a kukába, de a tanár kényszerítette Bálintot, hogy szedje ki a kukából a papírt és bizonyítsa be, hogy puskázott Márk, különben mind a kettőjüket megbuktatja évvégén. Mivel se Bálint, se Márk és se más nem szedte ki ezért mind a kettőjüket megbuktatta a tanár. (Ez még tavaly történt.)

Én ezt nagyon nem értem. O_o Minek kellett volna kiszedni a papírt és megmutatni?


2010. nov. 30. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Miért hányt bele a kukába? Gondolom nem kellett épp hánynia, hanem megtudta,hogy jön a tanár. A fiatalok mostanság rohadtul nem tisztelik a tanárokat, már azért is a tanár van leszúrva,kirúgva ha rá mer kiabálni egy kölyökre. Mi még 10 évvel ezelőtt körmöst kaptunk, talán ezért is tanultam meg tisztelni embertársaimat! A mai fiatalok (tisztelet a kivételnek) meg azt hiszik ők a kiskirályok és lefo*nak mindent és mindenkit! Jól tette ha megbuktatta!
2010. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Hát, én a tanár helyében csak Daninnak adtam volna intőt, amiért belehány a kukába. Gyakran csinál ilyet? Esetleg összebeszéltek Márkkal, hogy megsemmisítik a bizonyítékokat?
2010. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Hogy beigazolódjon az állítás,mert ki tudja,hogy jóba van-e ez a bizonyos Márk meg a másik gyerek,a Bálint!Lehet,hogy a beköpő rosszat akar annak,akit beköpött!

Én is kiszedettem volna!Vagy mindkettőt feleltettem volna az utánakövetkező órán!

Ahhoz,hogy megbuktassa őket,miközben 1,75 az átlaguk,a házirend értelmében nincsen joga,bár a tanár ítéli meg igazából a dolgot,hogy feleltet-e vagy sem,megérdemli a diák vagy sem!Ez az órai magatartástól is nagyban függ,na meg a szorgalomtól.Ha pedig bukásra álltak,akkor jogosan buktatta meg őket!

Én pedig kitakarítattam volna a gyerekkel a hányását!

2010. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bálint=Dani (xD)
2010. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó:-) De tényleg, miért hányt bele Dani a kukába???
2010. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg megtörtént?
2010. dec. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Dani azért hányt bele a kukába mert az volt a legközelebb és nem akart a földre hányni. Ez a három fiú pont nincs jóban egymással. És ez komoly kérdés.

Ez amúgy nyolcadikban volt... most ugye elsősek vagyunk középiskolában. Én egyáltalán nem hiszem magam kiskirálynak és kiskirálynőnek sem. Tisztelem a tanárokat és jó tanuló is vagyok. Nem kellene sértegetni.

2010. dec. 2. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!