Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy fogtad magam...

Volt már, hogy fogtad magam és elmentél a könyvtárba, hogy ott tanuld meg amit kéne?

Figyelt kérdés

Szóval nem azért, hogy anyagot gyűjts, hanem, hogy ne legyen körülötted semmi ami elvonja a figyelmed.

Most ezen gondolkodok, hogy esetleg oda kéne beülnöm, hogy rendesen tudjak tanulni a vizsgára.

Vélemény, tapasztalat? Segített valakinek ez a módszer?


2010. dec. 2. 20:46
 1/7 A kérdező kommentje:
*magad
2010. dec. 2. 20:47
 2/7 anonim ***** válasza:

Rendszeresen tanultam könyvtárban.

Nagyon szerettem, és lett is eredménye, egy diploma.

2010. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kénytelen voltam, mert a koliban nem lehetett tanulni. Jó lett volna, ha aludni is lehetett volna a könyvtárban, mert ez meg a másik dolog, amit koliban lehetetlen volt megtenni.
2010. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen!! Bejárós vagyok a fősulira, még is képtelen voltam megcsinálni itthon az évközi feladatomat, mert mindig találtam jobb elfoglaltságot. Végül én is arra jutottam, hogy nem érdekel, megyek a könyvtárba. Csönd volt, sokan járnak oda tanulni, és "sitty sutty" megcsináltam amit kell! :)
2010. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam, nekem ott is volt, ami elvonta a figyelmemet. még több minden, mint a koliban. Ott egy halom útikönyv, újságok, idegennyelvű könyvek, az internetről nem is beszélve. egy csomó emberke mászkál ott. Én nem tudtam könyvtárban tanulni soha.
2010. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rengetegen tanulnak könyvtárban. Én vagyok az ellenpélda, mert én meg csak ott nem tudok:D

Szeretek úgy tanulni, hogy hangosan motyogok közben, mintha vkinek magyaráznék. Könyvtárban elég hülyén jönne ki:D

2010. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is csináltam. Úgy sokkal jobba tudtam koncentrálni. Nem tudtam minden egyéb tevékenységet kitalálni helyette.

De szerintem ezt mindenkinek magának kell kitapasztalnia, hogyan tud a leghatékonyabban tanulni.

Próbáld meg néhány napig, hogy könyvtárban tanulsz, aztán meglátod, hogy működik-e. Ha nem, akkor meg keresni kell valamilyen másik módszert, ami segít.

2010. dec. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!