Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik könyvtárba érdemes...

Melyik könyvtárba érdemes inkább beiratkoznom?

Figyelt kérdés

Sajnos számít a pénz ezért gondoltam inkább beiratkozok egy tagkönyvtárba, ami kisebb és olcsóbb is, de elbizonytalanodtam: mi van ha ott nincsenek meg azok a könyvek amik nekem szükségesek. Tapasztalatok?

Tankönyvekre lenne szükségem. Mennyire követik az éves változásokat?


2011. szept. 7. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Minél kisebb egy könyvtár, annál kevésbé valószínű, hogy mindent megtalálsz.

Habár igazán az éves beiratkozási díj sem sok, de ha nincs pénzed, akkor az is megoldás, ha a könyvtárban tanulsz, és nem veszel olvasójegyet, az ingyen van. Tagkönyvtárba szerintem nem éri meg.


Ahova érdemes lehet, az a szakkönyvtára a szakodnak. Már ha olcsó. Ott tuti mindent megtalálsz.

2011. szept. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is a suli saját könyvtárába iratkozz be. Nálunk a fősuli könyvtára jegyzetekből elég naprakész, de gimiben is elég jó volt tankönyvekből.

Szerintem ez az első és legjobb módszer, utána pedig beiratkozhatsz egy környékbeli nagyobb könyvtárba, de itt kevésbé fogsz jegyzeteket, tankönyveket találni szerintem.

2011. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mondanál környéket? Mert én a 16. ker-ben lakok, és a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár-ba járok, már több, mint 3 éve... És szerintem nagyon jó könyvtár, én imádom. Egyszerre 8 könyvet tudsz kivenni, és én semmit nem fizetek!!! Először kellett fizetnem (ha jól emlékszem pár 100 forintot) és azóta se semmit... (csak időbe vissza kell vinni a könyvet, vagy fizetni kell...)

Szólj, ha tetszik, és neked elérhető.... :)

2011. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helyileg hol?
2014. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!