Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetnék az "alábbi ok" miatt...

Lehetnék az "alábbi ok" miatt magán tanuló?

Figyelt kérdés

Utálok iskolába járni.

De nem azért mert nem szeretek tanulni (igen is szeretek) hanem egyszerűen ugy érzem nem szeret senki, és nem nem birnak ott elviselni.

Egyszerűen írtózok az iskolától...

Alvási zavaraim vannak az iskola miatt....

Iszonyatosan izgulok mindennap, hogy mi lesz holnap..

stb....

(Kérlek a hülyék kíméljenek)


2010. dec. 5. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell indok,ha a szüleid ugy döntenek,lehetsz magántanulo.
2010. dec. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Meg nemaz, hogy nem bírnak elviselni... hanem ugyérzem felesleges vagyok ott....


meg nem vagyok egy rossz tanuló... (4,5 átlag) és elég lassan haladunk a tananyaggal ami hátrátat a tanulásban...

2010. dec. 6. 00:03
 3/12 A kérdező kommentje:
De indokok szükséges megadni... és attól félek... hogy az én problémám ehhez kevés
2010. dec. 6. 00:04
 4/12 A kérdező kommentje:
amugy még csak 13 éves vagyok
2010. dec. 6. 00:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Az iskolaváltás nem lenne megoldás? Ha itt lassan haladtok az anyaggal, megpróbálkozhatnál egy erősebb iskolával.
2010. dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy iskola váltás felpezsdítene szerintem! Válassz valami kis gimit ami 6-8 osztályos. Azok általában nem könnyűek és meg van a kellő követelmény. Az elején nem is lesz belőle problémád, hogy remekelsz vagy éppen a mély vízbe ugrás miatt kicsit döcögsz, hiszen még új leszel ott.

Az új közösség meg lehet teljesen befogadó lesz veled szemben és meg fognak szűnni az ilyesfajta problémáid.

Bár én eléggé furcsállom ezt, hogy aki általános iskolás és már együtt van a társaival 7-8 éve annak legyenek ilyen problémái, de ez már totál mellékes a lényeg az amit felül leírtam neked!

2010. dec. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem igazán szeretnék iskolát váltani...

:)

nagyon köszönöm a válaszokat :) .... csak a kérdésem az volt hogy emiatt lehetek-e MAGÁNTANULÓ... :)

de tényleg köszönöm :)

2010. dec. 6. 13:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos meg lehetne oldani, csak nem biztos, hogy jó ötlet lenne, sőt..
2010. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

szeríntem segítene... mivel néha-néha egy kis egyedűl lét jól jön.. amugy nem mindig bunkók velem a többiek... csak néha (1 héten 2x3 egésznap de akkor nagyon)

amugy az utolsó váalszolónak kösz

2010. dec. 6. 19:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel az indokkal inkább pszichológushoz küldenek, hogy kiderítse, miért szorongsz, miért vannak beilleszkedési nehézségeid, önbizalomhiányod, stb. Szerintem is kevés ez az indok, illetve, nem a mangántanulás a megoldása. Pont hogy az önbizalmad erősítése lenne a cél, mert inkább csak te érzed úgy, hogy felesleges vagy, mások nem ezt gondolják alapvetően rólad. Otthon minden rendben? Úgy érzed, eléggé szeretnek a szüleid?

Az a baj, hogy ha most elmenekülsz ez elől az egyedüllétbe, ahogy írod, akkor később még nehezebben boldogulsz, pl. egy új osztályban, egy főiskolán vagy egy munkahelyen. Szóval, szerintem nem ez a megoldás.

2010. dec. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!