Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valóban 60 napot kell dolgozni...

Valóban 60 napot kell dolgozni, hogy megkapd az érettségit?

Figyelt kérdés
Ma hallottam 2 tanáromtól is, hogy új törvénynek akarják behozni, hogy 60 nap közmunkára kell mennie a diákoknak, hogy megkapják az érettségijüket. Kérdem én, akkor minek tanulunk, ha még munkával meg is kell váltanunk az érettségit, és mi lesz a közmunkásokkal?! Rengetek érettségizőnek kéne akkor munkát adni és a közmunkásként dolgozóknak nem lesz munkahelyük. Meg egyéb "elit"iskolákból ki fog szemetet szedni az utcán? Vagy a következő törvény az lesz, hogy a munkát meg pénzzel lehet helyettesíteni? RÖHEJ!
2010. dec. 7. 16:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Mivel ezekről nincs elfogadott törvény, ezért a kérdésedre sem lehet válaszolni. Reméljük, megmarad néhány idióta lázálmának.
2010. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem közmunkáról volt szó amúgy, hanem önkéntes munkáról. Nem ugyanaz. Valószínűleg utcát sepregetni akarják küldeni a tanulókat, hanem például idősek otthonába beszélgetni az öregekkel, felolvasni nekik, ilyesmi...
2010. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
Ez mekkora hülyeség, valószínűleg lenne arra időm végzősként, hogy közmunkára járjak, ráadásul 60 napot!! Ezeknek elment az eszük. Az érettségi a tudásról szól, miért kellene nekem ehhez öregekkel beszélgetnem vagy szemetet szednem. Már nem azért, de pl én mérnök szeretnék lenni, hogy a fenébe jön ehhez a közmunka, ráadásul pont azért tanulok, hogy ne kelljen szemetet szednem meg rágógumit vakarnom az asztalról. (Nem nézem le azokat, akik ezt csinálják, szó sincs róla, de attól még ez az igazság)
2010. dec. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam, "valószínűleg NEM utcát...."
2010. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
de ebben mi az önkéntes munka, ha muszáj?
2010. dec. 12. 15:37
 6/21 anonim ***** válasza:
Az hogy nem kapsz érte fizetést, más néven robot.
2010. dec. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hatvan ÓRÁT kell a javaslat szerint.
2010. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
ez nálunk is így van, ugyan én már túl vagyok az érettségin de 3hét nyári gyakorlatom lesz majd, és egy fityinget sem adnak érte....
2010. dec. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"Az hogy nem kapsz érte fizetést, más néven robot."


jól mondod robot munka! meg mi az hogy kötelező? Aki akar úgyis elmegy dolgozni diákmunkára na de nem kötelező robotra...

Én is szívesebben mennék diákmunkára mint másnak robotolni...

2010. dec. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Az hogy nem kapsz érte fizetést, más néven robot."


jól mondod robot munka! meg mi az hogy kötelező? Aki akar úgyis elmegy dolgozni diákmunkára na de nem kötelező robotra...

Én is szívesebben mennék diákmunkára mint másnak robotolni...

Amúgy ha belegondolsz a jobbágyok legalább kaját kaptak a munkájukért meg volt saját földjük, de ebben az esetben semmi sincs :D

2010. dec. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!