Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem értem az angol beszédet!...

Nem értem az angol beszédet! Hogy lehetne fejleszteni?

Figyelt kérdés
Tv-ben, filmen tök mindegy hogy hol, de egy mukkot nem értek az egészből:D
2010. dec. 11. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Be kell kapcsolni eleinte a feliratot, visszatekerni, ha nem értetted meg, vagy nem hallottál ki mindn szót. Ez egy lassú folyamat, és eleinte értelmetlennek tűnik, mert semmit nem értesz, de így lehet fejlődni.

Itt is leírtam, hogyan lehet csinálni ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..

2010. dec. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy gyakoroltam, hogy az angol nyelvű filmen bekapcsoltam az angol feliratot, így be tudtam azonosítani a kimondott szavakat a leírt szavakkal. Sokat segített.
2010. dec. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A DVD-én valóban jó bekapcsolni a feliratot.Érdemes olyan hanganyagot szerezni,amit irásban is látunk,többször hallgasd meg.Jot tehet az is ha egyszerüen bekapcsol egy angol rádiót.Egy idö után ekezded érteni.Nem teljesen ,de foszlányok jutnak el hozzád.De ezt ki kel egésziteni szó tanulással.Eś egyszercsak összeáll.

Ne akarj mindent pontosan leforditani az akadályozhat.

2010. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!