Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg egy bazi...

Hogyan tanuljak meg egy bazi hosszú angol szöveget?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú ilyen hosszú szöveget még életembe nem kellett megtanulni, főleg angolul, milyen tanulási trükkök ill. praktikák vannak?
2010. dec. 14. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikorra kell megtanulnod? Milyen hosszú pontosan?

Én azt csinálnám, hogy lefordítanám és leírnám magyarul is, hátha az segít.

2010. dec. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Holnapra. Tehát 1 nap alatt a tanár direkt büntetésnek találta ki nekem, mert egyszer megszólaltam.... Nagyon hosszú ha egy füzetbe le akarom írni vonalas, akkor több mint 3/4-ig betelik....
2010. dec. 14. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne úgy állj neki, hogy bemagolod, hanem többször elolvasod és felmondod magadnak, amire emlékszel. Ezután újraolvasod és megnézed mit hagytál ki, és utána erre koncentrálsz. Pár újraolvasás után elég sok meg fog maradni, ha rendesen oda tudsz figyelni.
2010. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. dec. 15. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!