Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha változtatok akkor mi lesz?

Ha változtatok akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Ha félévtől iskolát változtatok ahol azt a tantárgyat nem tanítják amit eddig tanultam akkor avval a jeggyel mi lesz ?? Pl ha félév előtt németet tanulok plusz nyelvként és átmegyek egy másik suliba ahol ez nincs akkor mi lesz avval a félévi jeggyel ??
2010. dec. 14. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

avval xD

Nem tudom hányadikas lehetsz, de ha a németet akarod kikerülni akkor is kell egy 2. idegen nyelvet tanulnod 10.től vagy feljebb évfolyamtól.

ilyenkor elveszik.. de az angolra rá kell erősítened ha addig azt nem tanultad..

2010. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vaszily katalin válasza:
AMIT MEGTANULTÁL AZT NEM VEHETI EL SENKI.
2010. dec. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem !!!!! Én nem ezt szeretném megtudni !! A nyelvet csak példaként hoztam fel . Én azt szeretném tudni hogyha tanulok egy iskolában egy x tantárgyat majd váltok sulit és elmegyek egy másik iskolába tanulni ahol azt az x tantárgyat nem tanítsák mi lesz avval a félévi jeggyel amit még az előző iskolában kaptam ??? Bekerül a bizibe ???
2011. jan. 9. 19:02
 4/4 A kérdező kommentje:
gimis vagyok !
2011. jan. 9. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!