Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez baj, illetve döntő tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baj, illetve döntő tényező lesz az elkövetkezendő éveimben ha nem változtatok rajta?

Figyelt kérdés

Nos,nem igazán kezdeményeztek még nálam a fiúk,és nem értettem hogy miért,aztán megkérdeztem egy távolabbi ismerősömet,mint külső szemlélőt hogy ő mit gondol erről.Azt mondta hogy azért,mert túl hideg vagyok.Vagyis van bennem egy komolyabb tartás,ami miatt a fiúk biztosan félnek,magyarul nem mosolygok,flörtölök,enyelgek.Persze egy baráti társaságban nagyon is el tudom magamat engedni,de mondjuk egy helyen,ahol nem ismerek senkit,kaméleonszerűen változik a viselkedésem.Azt szeretném kérdezni a fiúktól,hogy tartanak-e ezektől a lányoktól,és hogy teljesen meg kéne.e változnom,mert nem hiszem hogy nagyon sikerülne,ugyanis én mindig így szoktam meg magam.

Bocsi hogy hosszú lett,és előre is köszönöm a válaszokat!

16/l


2010. júl. 15. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

igen, tartunk


az jut az eszembe, amikor valaki az anyósáról beszél...


a nevetés az egyik legfontosabb dolog!!!!!!!!!!!!!!!

ha egy fiúra, aki tetszik szépen rámosolyogsz, akkor nem fog félni

a ridegségben egyébként sincs semmi jó

és magadat ne megszokd, hanem szeresd!

2010. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bárkinek is (nekem is) kedve(m) lenne egy egyhelyben ülő kukazsákkal társalogni, már bocs. :D Szóval igen, ez nagyon is döntő tényező. A baráti társaságban hiába vagy laza, azzal még ismerkedni nem tudsz. Idegenek között is ilyennek kell lenned.
2010. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem jelentene problémát;) Egyáltalán nem gond, ha valaki egy kicsit komolyabb, főleg a Te korosztályodban! :)
2010. júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi,akkor még van remény:D
2010. júl. 15. 19:13
 5/12 anonim válasza:

Én ugyan lány vagyok, de remélem nem baj, hogy írok.


Szóval mintha rólam írtál volnál :) Én is teljesen ilyen vagyok, nekem nem okozott gondot, igaz hogy csak hosszabb kapcsolataim voltak, és picit később kezdtem az ismerkedést mint a hasonló korú társaim. A volt barátommal 1.5 évig voltunk együtt, a mostani Párommal lassan 2 éve :)


Szerintem ez olyan, hogy zsák a foltját.. :P Ha valakivel összepasszolsz 1 idő után úgyis össze fogtok csiszolódni, és ahhoz nem feltétlenül kell "feltűnőnek" lenni.


Viszont ha megváltoznál, akkor már nem is Téged ismernének meg a fiúk, hanem egy szerepet játszanál el, mert Te tudod hogy valójában teljesen más vagy, és egy idő után ez ki is derül :) Ráadásul lehet, hogy ezen nem is igazán tudsz változtatni...


Véleményem szerint nem kell változnod, szeressenek olyannak amilyen vagy ;)


Sok sikert!

2010. júl. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19:08-as, Sajnos vannak ilyen emberek, pl én is ilyen vagyok....ezt pl teheti a családi környezet...bármi! Ilyenné vált az évek során, és ebből nehéz kiszakadni! Hiába mondod egy embernek hogy ne legyen már olyan, ha ezt szokta meg és neki nehézséget jelent megnyílni...
2010. júl. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2010. júl. 15. 19:16
 8/12 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

köszi,akkor még van remény:D"


Naugye!;) Személy szerint szívesebben ismerkedem olyan lányokkal is mint például Te, mivel sajnos a mai világban már szinte teljesen elku.vulnak, és olyan buták mint a föld...

Szóval Neked nincs miért aggódnod! ;)

2010. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj :) sőt örülök, hogy vannak ilyen lányok a Te korodban. Előbb szólítanálak le Téged mint egy ugyanennyi idős plázásp..t.
2010. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja és még valami. Ha olyan társaságban vagy, ahol Veled egykorúak találhatók, egész nyugodtan figyeld meg a viselkedésüket, akár egymással, akár idegen személyekkel szemben. Majd vesd össze saját magaddal. Rá fogsz jönni a kérdésedre való válaszra, és igazat fogsz adni az utolsó válaszolónak és persze nekem is! ;):P
2010. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!