Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal 7 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 7 éve vagyunk együtt. Egy hónapja azt mondta nekem hogy változtassak a viselkedésemen És azt mondta hogy ha nem változtatok akkor szakítás lesz a vége, de én azt nagyon nem akarom. Próbálok változtatni magamon de félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tegyem féltékennyé? , Költözzek el? Csak 7 évről van szó és én imádom.
2010. júl. 6. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ,min kellene változtatnod,mert lehet,hogy tudnál rajta.Nem elmenekülni kell,hanem megoldani a problémákat.
2010. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát gondolon nem viccből mondta, hogy változtass a viselkedéseden. Erre az a megoldás, hogy próbálsz rajta változtatni.
2010. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
7 év alatt talán már hozzá kellett volna szokni a másikhoz... meg mi az h "csak 7 évről van szó", biztos h évet akartál írni?:/
2010. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A viselkedésed melyik részével van a baj?
2010. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A csak 7 évről van szó- más hangsúllyal olvassátok és akkor érthető. Mi az a tulajdonság amin változtatni kéne?

Ha mostanában szedted fel, lehet hogy valami nem tetsző. Ha meg már hét éve megvolt akkor miért csak most probléma?

Nehari, de nem lehet hogy csak ürügyet keres a szakításhoz?

2010. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
sajna de az emberek bediliznek sok idő után és gyógyíthatatlanok most vagyok túl egy két hónapos változtasunkon a vége 10 év utáni vállás
2010. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.


Először is kérdezd meg tőle, hogy tényleg van valami baja, vagy már nem szeret, és csak valami ürügyet keres a szakításra.De mond meg neki, hogy teljesen őszintén válaszoljon, mert lehet, hogy tényleg csak azt szeretné hogy változz meg, (ez a jobbik eset) de lehet, hogy csak valami ürügyet keres a szakításra, akkor viszont fölösleges ilyen dolgokkal húzni az időt.

Ha szakítani szeretne, akkor beszéljétek meg nyugodt körülmények közt, hogy miért, és akkor még lehet, hogy közösen tudtok változtatni a dolgokon.

Ha tényleg azon múlik, hogy meg tudsz-e változni, akkor beszéljétek át teljesen, hogy mi az amin változtatnod kell, ( esetleg te is elmondhatod, hogy ő miben változzon meg, nehogy már csak te érezd rosszul magad) és tegyetek még egy próbát.

Ha nem sikerül változnotok, az hamar ki fog derülni ( ezt tapasztalatból mondom).

Ha sikerül a változás, akkor az mindkettőtöknek jó lesz, de ha nem, akkor akárhogy is fáj, a szakítás a legjobb megoldás. Nem tudom, hogy házasok vagytok-e, de ha még nem, akkor ez még a jobbik eset, mert nem egy esküvő, és esetleg 1-2 gyerek után derül ki, mert az sokkal rosszabb lenne.

Mi 6 év után szakítottunk a volt párommal, nem volt könnyű, de már látjuk, hogy mindkettőnknek jobb így.


Tegyétek félre egy kis időre az érzelmeket, és tiszta fejjel, az eszetekre hallgatva gondoljatok át mindent.


Ha valamiben segíthetek, nyugodtan írhatsz e-mailt.

2010. júl. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy kb egy hónapja durván beszélt velem én meg ugye nem hagytam magam és visszaszóltam....

És az egyik reggel azt mondta hogy neki így nem jó és rákérdeztem hogy szakítani akarsz és azt mondta hogy ő nem akar de ha nem változtatok a viselkedésemen akkor igen...

Ez volt 2 hete,azóta egyszer nem szóltam hozzá csúnyán,inkább magamban tartottam...és azóta csinált egy olyat is hogy összebeszélt (állítólag)egy olyan lánnyal akit én ki nem állhatok hogy msn-en írja neki azt hogy estére taliznak meg ilyenek....

Állítólag azt azért csinálta hogy megtudja hogy leskelődök-e utána....Az a helyzet hogy én imádom,1 évig udvarolt utána összeköltöztünk,azóta is így van.Megkérdeztem hogy szeret-e és azt mondta hogy igen,de én valahogy nem érzem azt a szeretetet az ő irányából mint régen...

Azóta sokat változtam,de félek hogy elveszítem,de nem akarom,vissza akarok hozni belé legalább egy kicsi szerelmet....

2010. júl. 7. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!