Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy osztálytársam, aki barátnő...

Egy osztálytársam, aki barátnőm (volt) mai dolgozat kiosztás után azt mondta lényegében, hogy nem élhetek meg az ő tudásából. Miért mondta?

Figyelt kérdés
Párszor tényleg megkértem, hogy segítsen (előttem ül a másik barátnővel). Megkérdeztem, hogy neki hogy-hogy ötös lett, ha csomó feladatot 'nem tudott'. Erre volt a reakció az, (már pontosan nem tudom melyik szót használta), hogy tanuljak.
2010. dec. 16. 17:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Igaza van.Idegesíti már,hogy helyettetek ő tanul mert ti b_asztok leülni és megtanulni a leckét.
2010. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
jajam :)
2010. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is igaza volt! Engem is rettentően idegesített, ha állandóan kérdezgettek mögöttem, h mit hogy kell. 1, mert amég neki magyarázok addig nem tudom a sajátomat csinálni, és a sajátomra is kell az idő 2, ha bebukunk akkor bizony engem is ugyanúgy fognak 1essel díjaznak!
2010. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Teljesen igaza van.
2010. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

egyet értek az előzővel!

bírom, hogy fel vannak háborodva, ha nem súgnak nekik, és hasonlók.

semmi, de semmi kötelessége neked segíteni.

Hát miért nem ülsz le és tanulod meg?

nehogy már arra pályázzatok minden alkalommal, hogy majd a másik segít! deh.... a pofámról le égne a bőr, ha állandóan másolnék!


22L

2010. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem csodálom, h. nem jut el az agyadig, ha egyszer tanulni sem vagy képes leülni -.-'

Mégis mit képzelsz magadról? Szerintem ez nagyon gáz, hogy mástól kérsz segítséget, pofátlan vagy. Igenis joga van hozzá, semmit ne mutasson meg a saját dogájából, ő dolgozott meg érte nem te. Semmi közöd, ahhoz amit ő ír.

Ha tanulni nem vagy képes, legalább normálisan puskáznál. De semmiképpen se másból akarj megélni, ez szánalmas.

2010. dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
76%
persze, teljes mértékben igaza van. De 1x-2x nem hal bele a segít, és biztos volt/lesz olyan helyzetbe amikor ő nem tud valamit és neki kellene a segítség.
2010. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

illetve nem is, ha másolnék!

Hanem, hogy pofátlan módon fel tartom a másikat, hogy legalább az enyém kész legyen és jó legyen. Közben meg aki tudja, nem bírja rendesen befejezni az ilyenek miatt. az már tök mind1, hogy neki hogy sikerül, csak nektek sikerüljön jól ráadásul TUDATLANUL

2010. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert megunta, hogy segít neked, te meg úgy kapsz jobb jegyet, hogy az ő "tudását használod ehhez". Ő tanul, te meg megkérdezed, az eredmény meg ugyanaz. Ez így nem fair, gondolom mostantól nem fog neked segíteni - azért mondta, hogy nem tudja a kérdést, hogy ne piszkáld.


Inkább tanulj. Lehet összedolgozni (na persze nem dolgozat alatt), közösen tanulni, stb., de ezzel lényegében kihasználtad őt.

2010. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Van olyan tantárgy, amihez ő nem ért, viszont én igen, és akkor jól jön az én tudásom?!
2010. dec. 16. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!