Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet leállítani ezt a...

Hogy lehet leállítani ezt a csajt?

Figyelt kérdés
Mit csináljak egy olyan csajjal aki mindig a középpontban akar lenni, mindenbe beleszól, utál mindenkit de elötte kedves és mindenkivel jóban akar lenni szóval egy kétszinű dög. Ha akar valamit megkapja ugyis és ha valakit nagyon utál akkor bárkit ellene tud fordítani. Hogy lehetne megmondani neki, hogy vegyen vissza magából? Vagy egyáltalán érdemes vele foglalkozni? Csak azért mert már nagyon idegesítő. Bocsi ha nem jó témához írtam :/
2010. dec. 16. 20:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszeűen nézz rajta keresztül és ne foglalkozz vele de ha a te közvetlen környezetedben tevékenykedne akkor beszélgess el a barátaiddal arról, hogy mit gondolsz a csajról. Az ilyeneket a többiek is észreveszik, lehet, hogy még jó páran egyetértenek majd veled.
2010. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
nos erre énis kíváncsi vagyok... lehet, hogy ugyanarról a kurv.áról beszélünk :DD
2010. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
huha nekem is van ilyen "barátom" -_______________-
2010. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
szerintem verd meg vagy vmi ilyesmi :D
2010. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:

Énis ismerek egy ilyet.. :-w

Már arra a szitnre jutottam vele,hogy kerülöm,de MINDENKIHEZ benyalja magát.Kva idegesitő.

2010. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy még nemrég a "barátnőm" volt és most meg ellenem van durván :S
2010. dec. 16. 20:42
 7/22 anonim válasza:
miért és mit csinál?? szerintem beszélj vele!
2010. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát már szinte mindenkit ellenem forditott akikről eddig azt hittem a barátaim de tévedtem :(
2010. dec. 16. 20:44
 9/22 anonim válasza:
De hát ez durva...:( szegény te..
2010. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
hmm, aki ismer ilyet az a csaj, nem véletlenül, alacsony, szőke, 14 éves...?
2010. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!