Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vélemények? 8. -as vagyok és...

Vélemények? 8. -as vagyok és az idén új biosz-föci tanár jött. Totál pályakezdő. Két baj van vele: 1. Pocsékul tanít, csak ledarálja az anyagot.2. Meg sem próbálkozik vele, hogy rendet tartson órán.

Figyelt kérdés

8.-as vagyok és az idén új biosz-föci tanár jött. Totál pályakezdő.Két baj van vele: 1.Pocsékul tanít, csak ledarálja az anyagot. 2.Meg sem próbálkozik vele, hogy rendet tartson órán.

Következményei:Dolgozat közben néha a terem másik végébe kiabálunk át segítségért. Témazárókor lealább hármasra tudom az anyagot, de nem jut eszembe semmi, mert kb. öten beszélnek hozzám,ezért puskázok. Alig tanulok valamit és négyes ötös között vagyok. Már 3-szor vette ki a padból a puskámat, de nem írt rá egyest. Viszont igazságtalanul pontoz, olyanokért nem adja meg a pontot, amire meg kéne.

Az előző előtti biosz tanárt pont ezért rúgták mi, csak ő nem volt már pályakezdő. Vélemények?


2010. dec. 18. 19:43
 1/6 A kérdező kommentje:
ez így normális?
2010. dec. 18. 19:43
 2/6 anonim ***** válasza:

A saját érdeketekben szükséges lenne az önfegyelem.

Ha nem rendetlenkedtek órán, akkor jobban tudtok az anyagra is figyelni.

16/L

2010. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8.osztályban az ember már rá kellene, hogy jöjjön, hogy magának tanul. Pályakezdő szerencsétlen, de egyszer mindenki az volt/lesz minden szakmában, ne nehezítsétek meg még jobban a dolgát. Talán azért pontoz igazságtalanul, mert tudja, hogy puskáztok, és nem érdemlitek meg, h pontot adjon a kilesett dolgokra. Fegyelmet tényleg tudni kellene tartania, de manapság ez szerintem már elég ritka. Ne aggódj, gimiben lesznek még szarabb tanáraid is:D
2010. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előzővel egyetértek.Mi a törivel vagyunk így,csak pont a lazaság ellentéte a fickó.Ne vágyjál szgorú tanárra!A töritanárom valamikor olyan szinten hadar,hogy nem lehet érteni,amit mond.De általában meg olyan lassan beszél,hogy amikor egy ötszavas mondat végére ér,mindenki elfelejti,h mi a mondat eleje.Azon kívül olyan rossz a könyvünk/munkafüzetünk,hogy két tanár közösen nem tud választ adni a munkafüzet kérdéseire,ez meg biztos abban,h mindent tud.Fogadóórán azt mondta,hogy ő a törit négyesre tudja,így a diákok már csak hármasra tudhatják.Képzelheted,ezek után milyen jó hozzáállásunk lehet az egészhez.Ennek ellenére azt mondta,hogy ¸¸Tisztelettel és alázattal tanuljuk a történelmet˙˙.xD

Aztán meg olyat is beletesz a dolgozatokba,amit nem is tanultunk,továbbá az illetékes dolog se a tankönyvben,se a munkafüzetben nincsen benne,feleletkor is olyat kérdez,amire a kitűnők sem tudják a választ,mert nem tanultuk.Honnan tudjuk?Aztán nálunk A meg B cs. van.Mindkét csoporttól kérdez olyat amit nem tanultunk,de valamelyik csoportnak mindig nevetségesen könnyű.Például a legutóbbi dolgozatnál az A cs.-nak az egész dolgozata csak abból állt,hogy mondatok voltak,és hiányzott belőlük egy-egy szó.És azokat a hiányzókat kellett beírni.Pofon egyszerű dolguk volt,mert használhatták az atlaszt,és a kis minitérképeken ott voltak a válaszok,még arra a mondatokra is,amiknek az értelméről nem is tanultunk.Jóformán az egészet kileshették belőle.Az A. csoport 10 perc alatt megvolt,a B csoportnak meg hosszú mondatokat kellett írnia.Nekik két feladat volt,de úgy,hogy az első 12 kérdést, a második feladat 6 kérdést tartalmazott.Ő is olyanokra nem ad pontot,amire kéne...Plusz behaltam akkor,amikor a második feladat az Óperzsa Birodalomról szólt,miközben az arrébb volt!:D Természetesen lövésem sem volt az egészről,pedig nekem 4,8-as átlagom volt az elmúlt hat évben(mindenből ötös voltam csak matekból voltam hármas),most hetedikben szintén ugyanez a helyzet,csak fizikából és kémiából vagyok négyes,meg hát most vannak ezek a töriproblémák.Kb. 4,5 jelenleg az átlagom.A magaviseletem és a szorgalmam is jó,minden tanártól fogadóórán azt hallgatja anyukám,hogy én vagyok a tanárok álma/bárcsak minden diák olyan lenne mint én,mégis,ez a töritanár egyfolytában csesztet,csak nem tudom,hogy miért,és hogy miért engem próbál megalázni akkor,ha nem tudok valamit(a munkafüzetben) :/ Ha nekünk ilyen tanárunk lenne töriből,mint neked földrajz-bioszból,akkor hálát adnánk az Égnek.

2010. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó, akkor inkább megpróbálok neki örülni és kihozni a 4,5 fölötti átlagot, hogy meglegyen a négyesem
2010. dec. 22. 14:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyolcadikos koromban nekem nem okozott problémát, ha nem szólt azért a tanár, ha puskázunk vagy kiabálunk órán. Még pár hónap, aztán gimiben úgyis elölről kezditek az egészet, ráadásul ez nem töri vagy magyar, ebből érettségizned sem kell, ha nem tudod, nem tudod, nagy ügy.
2010. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!