Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kell e fizessek kiiratkozáskor?

Kell e fizessek kiiratkozáskor?

Figyelt kérdés

Hali. Lenne egy elég fura kérdésem. Idén elkezdtem egy okj-s 3-in 1 okj-s képzést(pontosabban ezt [link]

Erre a képzésre engem úgy vettek fel, hogy a webmester papírom már meg volt, és azzal hitegettek, hogy az év végén (mivel én a meglévő webmester papír miatt közvetlen a második évvel kezdtem), meg kapom a fent maradó további két szakmát, és lehet, hogy nem de ha mégis kell, akkor csak a 2 képzés árát kell kifizetnem, az az maximum 50eHUF-ot. Most viszont bejelentették, hogy minden képen kell fizetni, méghozzá mind a 3 képzés árát, az az 75eHUF és, hogy csak az egyik szakmát kaphatom meg valamilyen törvény miatt. Össze foglalva:

Felvettek egy 3 in 1 képzésre, amiből csak egy szakmát kaphatok meg, és a már meg lévő szakmámat is kiakarják fizettetni. Maga a szakképzés színvonala kritikán aluli, és úgy gondlom, hogy ennyit nem ér meg egy szakma. Az lenne a kérdésem, hogy kiiratkozáskor fizetnem kell e, és ha igen, akkor menyit? Bocsi, hogy titeket kérdezlek, de tőlük még nem érkezett válasz. A válaszokért előre is köszi.


2010. dec. 21. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyu, tudod csak az első képzést támogatja az állam, a többit ki kell fizetned még ha már megvan akkor is. Az meg minden okj-s iskolára igaz, hogy kritikán aluli a színvonala! Kiiratkozásnál majd a diákigazolványt le kell adnod, ez tuti!
2010. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hol van ez?
2016. júl. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a fr -ba
2016. júl. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!