Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kémiából és biológiából...

Cory Rose kérdése:

Kémiából és biológiából melyik középiskolai tankönyvsorozat a legjobb?

Figyelt kérdés
Be kellene szereznem ezekből a 9-12. osztályos tankönyveket, de nem tudom melyik az ami jó (sok hasznos információ, érthető)?
2010. dec. 22. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a középsulis tankönyvek közül a Mozaikosak a legjobbak.
2010. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. De ha csak azért kell, mert az érettségire szeretnél felkészülni, akkor azért vannak jobb könyvek is.

Kémiából Villányi féle könyvek, bioszbó meg panemsulis vagy szerényis könyvek jók.

2010. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mihez... Mert én a panemsulis biológiával, és a mozaikos kémiával teljesen elégedett voltam, viszont érettségihez (biológia emeltet, és kémia közepet tettem tavasszal) kémiából inkább a Villányi-féle "kémia a kétszintű érettségire" könyv a jobb.
2010. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, csak utólag látom most a válaszokat de kémiából a villányisat vettem bioszból a panemsulist, megnyugodtam hogy akkor jól választottam. :)
2010. dec. 22. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!