Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik szak lenne...

Szerintetek melyik szak lenne a legjobb? melyikkel tudnék a legjobban elhelyezkedni? -Képi ábrázoló, -Alkalmazott látványtervező, -Animáció, -Kézműves, -Könnyűipari mérnök.

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nyilván függ a Te érdeklődési körödtől is, hogy merre orientálódnál szívesen, de pl. ha elvégzed a képi ábrázolást, akkor képgrafikus, illusztrátor lehet belőled, amire azért elég sok helyen szükség van.


Egyébként BKF-en ezek közül van képi ábrázolás, animáció, és kézműves: [link]

Szerintem menj majd el nyílt napra, és faggasd ki a tanárokat, hogy szeritük melyiket lenne érdemes elvégezned: [link]

2011. nov. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Menj inkább mérnöknek, a többivel semmit sem érsz... Én is ilyen művészeti képzést végeztem el, nyár óta keresek munkát, de még takarítónak sem vesznek fel, mert van diplomám..pedig én voltam a legjobb az évfolyamon, szóval nem azért mert tehetségtelen vagyok, és imádom csinálni is, de elhelyezkedni nem lehet vele, kivéve ha van jó anyagi háttered, meg ismerőseid akkor nyugodtan vágj bele, anélkül meg semmit nem érsz vele. És nem csak én vagyok így vele. Esetleg külföldön...
2011. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a mérnököt javaslom. Arra van a legnagyobb kereslet, elég pofás fizetéssel.
2012. dec. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!