Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az eltén a kredittúlépésem...

Ha az eltén a kredittúlépésem miatt 160e ft-tal tartozom, de csúszok fizetős félévre, akkor ki kell fizetnem a tartozást, vagy a tandíj mellett már nem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Már hogyne kellene? Hiába vagy fizetős, akkor is fizetsz a kreditek után.

De hogyan lehet 160 ezernyi kreditet túllépni???

2010. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egy kredit 4000 ft, és törin sok a "buktatós tárgy, szóval nem olyan nehéz,pláne mert egy évig voltam egy minorban, amiről kivágtak, és csak 18 kredittel lehet túllépni a 180-at... a 160 csak egy sacc volt, de mintha valaki azt mondta bvolna, hogy ha már fizetős, akkor nem kell fizetni az ismétlésekkel felgyülemlett krediteket.
2010. dec. 22. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de le fogsz egyáltalán tudni diplomázni? Mert ha nem, akkor nem érdemes semmit fizetni.
2010. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez annyira nem rendhagyó... a legtöbb ember kb. ennyi többlettel végez a sok általános egység miatt, meg a szigorlatok új verziója miatt. Következő félévben végzek, csak kíváncsi voltam,van-e valaki, aki tdja a pontos dolgokat.
2010. dec. 22. 18:59
 5/8 anonim ***** válasza:

100% hogy ki kell.. Ne is reménykedj, hogy nem! Bár ha ezt nem egy félév alatt érted el akkor azt nem tom h csináltad mert az egyetem köv félévben kiküldi csekken h fizesd be...vagy nem lett befizetve és felhalmozódott..

na mind1 ki kell fizetni...

2010. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elte btk-n a végén kell az összes félévit egyben kifizetni... tudom, h más karokon félévente szokás, ez nekem 6 félév alatt jött össze...
2010. dec. 22. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem fizeted, addig nem csinálhatsz az ETR-ben semmit.
2010. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fizetősöknek is ki kell fizetni a kredittúllépést...
2010. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!