Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentkezik valaki a Zsigmond...

Szandika90 kérdése:

Jelentkezik valaki a Zsigmond Király Főiskolára (ZSKF) a 2011. szeptemberben induló képzésre?

Figyelt kérdés

Én oda szeretnék politológiára. Mit gondoltok erről a suliról?

És ha jelentkeztek milyen szakra?


2010. dec. 24. 08:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár én már lassan végzett ZSKF-es vagyok, de a véleményem pozitív a főiskoláról. Az oktatás az én szakomon színvonalas volt, az előadók nagy részével meg voltunk elégedve. Az iskolán az ügyintézés a többi főiskolához viszonyítva véleményem szerint sokkal összeszedettebb (nekem pl. nagy könnyebbséget jelentett, hogy nem kellett az index-szel rohangálnom aláíratni). Maga a főiskola épülete nagyon modern, folyamatosan fejlesztik.
2010. dec. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:)
2010. dec. 31. 10:41
 3/13 anonim válasza:

Én most állok érettségi előtt, viszont gondolkozom, hogy oda is fogok jelentkezni.

Ha tényleg emelett a suli mellett döntök, akkor andragógia szakra.:)

2011. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kommunikációra jelentkeztem, tegnap felvételt nyertem.
2011. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Hogy érted, hogy felvételt nyertél?

Ilyen gyorsan kiderül, hogy felvesznek-e?:O

Nem csak nyáron?

2011. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Gondolom keresztfélévre jelentkezett.

Mert a szeptemberi képzésre sztem még esélytelen h. felvettek. :)

2011. jan. 16. 08:46
 7/13 anonim ***** válasza:

én is itt fogok most végezni 1 hét múlva... de nem tanácsolom a sulit!! gyenge a színvonal nagyon!!!!!

vizsgán ilyenek vannak: miről szeretne beszélni?

nagyon megbántam, csak azért csináltam végig, mert a befizetett pénzt nem akartam úszni hagyni!

2011. jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Én is most állok érettségi előtt, és szerintem én is beadom ide, andragógiára a jelentkezést... :) Nem tudom még a sorrendet, de kb. egész este a ZSKF-ről olvasgattam és nem tudom, nekem elég szimpatikus... :)
2011. febr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Én is most fogok érettségizni és ide szeretnék jelentkezni és is andragógiára. Engem is nagyon érdekel, hogy vajon milyen lehet az iskola, de eddig szinte csak pozitív dolgokat olvastam róla. :)
2011. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én már beadtam a jelentkezési lapot, első helyen jelöltem a ZSKF szabad bölcsész képzését. Levelezőn, fizetősre mennék, tehát remélem fel is vesznek=) Jelenleg dolgozom,elég jó a munkám úgyhogy sajnos muszáj így jelentkeznem, de már alig várom az órákat, és hogy oda járhassak.

Nekem nagyon szimpatikus a ZSKF, mint az épület, mint az ahol van.Én az oktatásról csak pozitívat hallottam, persze ha valaki olyan sulit keres ahol egy bunkó vagy szemét tanár sincs akkor sokáig kell keresni=), mert gondolom itt is vannak ilyenek, de ez is hozzátartozik szerintem.

Sok szerencsét mindenkinek!

2011. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!