Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dolgozó egyetemisták! Mivel...

Dolgozó egyetemisták! Mivel keresitek a betevő falatot?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok ki milyen területen és beosztásban dolgozik (és ha nem titkos, akkor arra is, hogy mennyiért)

20/L


2010. dec. 27. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ez engem is nagyon érdekelne!:)

Szintén L/20

2010. dec. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

eljártam a tescoba kasszázni, a helyi alkatrészgyárba fúrni , faragni, olajat törölgetni. müllerbe vásárolt árúkat csomagolni, élményfürdőbe vízmesternek.

ha jól emlékszem akkor mindig olyan 300-400 ft / óra volt a fizetésem.


21L

2010. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

dolgoztam 4 órában telefonos hitelkártya tukmálóként alapbér plusz jutalékos rendszerben.

voltam ingatlanos, az jól ment, jól is kerestem, de egy idő után már nem tudtam egyezetetni a sulival.


most végzős vagyok, egy pályázatíró cégnél leszek telefonos tanácsadó.

2010. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi munkák, főleg fordítás. Egy alkalommal olyan 5-10 ezer forintot szoktam kapni, kb 4-5 órán keresztül fordítok, de persze nem egyszerre (csak ha sürgős).
2010. dec. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Bááááármit amiért fizetnek elvállalok. Na jó bármit nem, de nagyjából bármit. 20/F
2010. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"Mivel keresitek a betevő falatot?"


A számmal, fiúprostiként.

2010. dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Droid vagyok egy építkezésen. 80 ezer / hó napi 9 óra melóért.
2010. dec. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

Napi 9 óra mellett rendes egyetem, nem büfészak; órákra is bejár, és vizsgákra is felkészül.


Na ezt a kedvest megnézném.

2010. dec. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!