Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elmagyarázná nekem vki a két...

Elmagyarázná nekem vki a két világháború közti politikai viszonyokat?

Figyelt kérdés
Rohadtul nem értem milyen politikai pártok voltak, ki kivel volt stb. Valaki ezt el tudtja magyarázni úgy, h megértsem? Mert hiába keresek rá, csak még jobban összezavarodok:/
2010. dec. 29. 16:38
 1/1 anonim válasza:

Ugyanezt a kérdést akartam feltenni! Annyival kiegészítve, hogy nem csak politikai viszonyokra vagyok kíváncsi, hanem az időszak teljes történetére címszavakban, érthető nyelvezettel. Tehát egy vezérfonal kellene, amire lehet építeni!


8. osztályos tankönyvben néztem: tragédia! A mafla szerző tobzódik az idegen kifejezésekben, és élvezi, hogy egy diák sem fogja megérteni! Még szószedet sincs, ahová leírnák ezeket.

Tehát 14 évesnek kéne. Köszi, ha írtok!

2011. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!