Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok gimnáziumot...

Hogyan tudok gimnáziumot váltani a 2010/2011-es tanév félévében?

Figyelt kérdés
9. osztályos vagyok. X gimnáziumba járok, de nem nyerte el tetszésemet. Szeretnék Január 15-től, a második félévtől Y gimnázium és szakközépiskolába iratkozni. Megoldható? Ha igen, akkor hogyan?
2010. dec. 30. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérsz a másik sulitól egy befogadó nyilatkozatot, azt bemutatod a sulidnak, papírmunka stb..

Kábé enyi .:D

2010. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bemegyek Y suliba jan. 3-án, és ha azt mondják oké, akkor jan. 15-től már oda járhatok?
2010. dec. 30. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan megy, akár már másnapra is oda járhatsz.
2010. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, király! :D
2010. dec. 30. 23:16
 5/5 anonim ***** válasza:
A másik suli igazgatójával kell beszélni. Ha hajlandó fogadni, akkor kb egy telefonaz egész, aztán kikéred a bizonyítványod és ennyi. Nem egy nagy dolog, én is megcsináltam anno.
2010. dec. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!