Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha az ELTE-ÁJK...

Nagyon gáz ha az ELTE-ÁJK gólyatáborába nem megyek el, be tudok majd illeszkedni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
6%
Elvileg igen, persze, gyakorlatilag azonban nagyon hülyén fogod érezni magad első nap, mikor mindenki a gólyatáborban megismert emberekkel van, te meg nem tudod, kihez csapódj oda, hisz nem is ismernek...tapasztalat. Egyetemista létem legnagyobb baklövése, hogy kihagytam a gólyatábort, pont beilleszkedési szempontból.
2011. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én két szakon is voltam gólya, és egyik alkalommal sem voltam gólyatáborban. Mégsem okozott sosem gondot. Főleg a mostani nagyon szuper kis banda, természetesen sokan voltak, akik gólyatáborban összehaverkodtak, de már az orientációs napon összeismerkedtem egy csomó emberrel, aztán az esti buliban méginkább, következő héten meg, amikor már tényleg voltak órák, hát akkor már nem is éreztem úgy, hogy ők régebb óta ismerik egymást, mint engem :) Persze az óta is emlegetik sokat a gólyatábort, hogy mi volt, meg ki mit csinált, stb., de annyi rengeteg sok közös buliban vettünk részt, hogy kicsit sem zavar, hogy azt konkrétan kihagytam.
2011. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Menj csak el. Sokat számít. Én az egyik szakomnál nem mentem, a másiknál pedig igen, és a második szakon épp ezért több embert ismertem meg, több emberhez fordulhattam.
2011. jan. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!