Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg az osztályt...

Hogyan mondjam meg az osztálytársamnak hogy ne szóljon az ofőnek? [bőv. Lent]

Figyelt kérdés

Szóval,ma mentem egy sapkába amit még az egyik 8.-os haveromtól kaptam,és az egyik lányosztálytársamnak (nevezzük ZS-nek) is hasonló van csak neki lilás nekem pedig sötét kék.Ma azt mondta neki az "öri barija" hogy én elloptam a sapkáját,mert ZS-nek eltűnt 3 hete a sapkája ezért egyből én lettem az "áldozat". Megkérdezte tőlem ma hogy az ő sapkája-e,mondtam neki hogy nem.Mondta hogy oké és mosolygott,viszont ezután felhívta az anyukáját aki utána felhívta az enyémet és le lettem cseszve,és anya azt mondta hogy adjam "vissza" ZS-nek a sapkámat..Odaadtam neki utána mondta hogy : "el sem hiszem!". Szerintetek szólni fog az ofőnek?Nagyon szemét a csaj,mindig keveri a szart és szemétkedik főleg velem..=( Hogyan tudnám rávenni hogy ne szóljon az ofőnek?=( Nem akarom hogy lejárasson..Ráadásul itthon is megvertek és már 1 órája sírok..:/// Kérlek segítsetek!


13/L


2011. jan. 3. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

már nemazért...de nem mutattad meg annak a csajnak h a tied sötétkék????

anyádnak mérnem mondtad h te ezt a sapkát kaptad? és nemmutattad anyádnak akkor amikor a sapkát kaptad a 8.-os haverodtól? akkor emlékezett volna h neked már megvolt ez a sapk. mért van ilyen mulya???? miért nem nyitod ki a szád és érvelsz, vagy beszélsz?

2011. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Anyu tudja hogy kaptam a 8.os haveromtól a sapkát,sőt a csajnak is mutattam de nem hiszi el..:/
2011. jan. 3. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a tied a sapka, miért adtad oda? És a lánynak nem tűnt fel, hogy nem olyan színű?
2011. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert anya mondta hogy adjam oda neki..Amúgy szerintem nem nagyon érdekelte..De ajh:// Nem akarom hogy lejárasson,mivel ő a tanárok kedvence tuti neki hinnének..(Y)
2011. jan. 3. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!