Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el az osztálytárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el az osztálytársamnak hogy szeretem? 17/L

Figyelt kérdés

Szerintetek mit kellene csinálnom, hogy mondjam el neki? Van egy fiú, osztálytársam és sehogy nem tudom neki elmondani hogy szeretem. Úgy vagyok vele hogy nem nagyon vagyunk beszélő viszonyba de ez nem annak köszönhető hogy utál mert nem csak ilyenek ezek a mostani fiúk:D Szóval, mit mondjak neki vagy mit kellene csinálnom? Személyesen a jó az iskolába, vagy hol kellene? És mégis mit mondjak neki hogy kezdjem vagy valami...segítsetek létszííí:)

17/L


2011. márc. 31. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia Peti!Tudod.Én vagyok Évi...az osztálytársad.Szeretlek.
2011. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először böködd meg facebookon..
2011. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne állj elé ezzel a hírrel úgy,h egyébként alig beszélgettek.Először vedd fel vele a kapcsolatot: szünetekben beszélgessetek,kérdezd meg vmiről a véleményét,amin mostanában töprengsz stb.Nyugi,beszélgetni fog veled.Aztán ha szimpi vagy neki,sokat fogtok beszélgetni.:) És majd akkor,ha látod,hol jártok,felvezetheted,h mi a helyzet.:)
2011. márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jah , ha nem nagyon beszéltek akkor ne állj elé rögtön azzal , hogy szeretlek ... sztem sem kéne.


tényleg az van amit ír az előttem hozzászóló, hogy próbálj meg vele beszélgetni , meg haverkodni meg ilyenek, msn-re is felveheted, meg minden tudtok egy csomó dologról beszélni hisz az osztálytársad.

2011. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos én vagyok régimódi, de szerintem egy lány ne mondjon ilyet egy fiúnak. A hódítás a fiú dolga, és nem a lányé. Inkább jelezd neki finoman, hogy tetszik neked, ha nem veszi a lapot, akkor nem jössz be neki. Tudom, hogyha ez megtörténik, azt elég nehéz elfogadni, de direkten ne állj elé ezzel a dumával, hogy szeretlek, mert eléggé le tudod magad égetni vele. És utána még mindig egy osztályba fogtok járni...
2011. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
vágj a fejéhez 1 kakaóscsigát.
2011. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!