Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen körülméyek között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen körülméyek között mondjam el a 13 éves osztálytársamnak hogy tetszik nekem és hogy járni szeretnék vele? 13f vagyok sürgöös

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Vidd el pezsgős, gyertyafényes vacsorára egy elit étterembe.
2011. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Vegyél neki egy nyalókát és kérd meg, hogy nyaljátok ketten! :)
2011. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
normal válaszokat szeretnék
2011. nov. 11. 14:12
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

jézusom! most miért nem lehet normális válaszokat adni?

kedves kérdező, én megértelek téged, mivel én is 13 éves vagyok és nem értem, hogy miért néznek le minket ennyire, pedig nem vagyunk kicsik, csak kisebbek, mint egy 18 éves. utálom, hogy azt hiszik, hogy mi kis butuskák és ovisok vagyunk...ez engem annyira idegesít. ://


a válaszom: hívd el a közelbe sétálgatni (esetleg valami kis étterembe is elhívhatod, pl.: mekibe) és miután kijöttetek az étteremből (vagy ha nem is voltatok ott), akkor az utcán, ahol lehetőleg nem lát titeket senki sem mond el neki.


ha kell még valami segítség, akkor írj üzit! ;-)


sok sikert!

2011. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
azt tanácsolom,előbb ismerd meg barátkozzatok,korai még a "járás" és felesleges ebbe na korban, állj el hívd el fagyizni moziba, dícsérd meg a ruháját stb. de a járást még 3-4 évig pihentesd, ebben a korban nem kell még olyan kapcsolat
2011. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
13 évesen nem vagy te még ehhez fiatal, menj vissza homokozni
2011. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én is ugyanebben a helyzetben vagyok csak 13l vagyok szerintem bókolj neki vagy esetleg hívd meg egy sütire vagy valami ilyesmi! Legalábbis én ennek örülnék :D Gondolom hogy erről már leseik neki és akkor már könnyebben megy majd elmondani ezt neki :D szurkolok:DD
2013. ápr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mindenképp valami olyan helyen ami nyugodt és kevés ember van ott. De előtte hívd meg fagyira vagy ilyesmire.(ne hadarj szép lassan)
2014. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Összejöttetek? Mesélj nekem, ha látod, mert szeretem hallgatni az ilyen sztorikat!
2015. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!