Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi, nyelvvizsga. Hogy...

Érettségi, nyelvvizsga. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
a kérdésem a következő: középfokú nyelvvizsgám van. 28 pont ugye jár érte. ha elmegyek felsőfokúra és sikerül is, akkor 40 pontom lesz összesen, annál többet ugye nem kaphatok nyelvvizsgákért. viszont ha emelt szintre megyek esetleg belőle azért is kapnék 40 pontot. ha elmegyek emeltre, azt megkapom vagy a 28at kapom? sajnos másik tárgyból nem érzem magamat kompetensnek emelt szintre, szóval ezzel kellene valamit kezdenem:\
2011. jan. 4. 17:37
 1/6 A kérdező kommentje:
illetve, hogyha én angolból megkapom a 40 pontomat a felsőfokú nyelvvizsgáért, kapok-e még 40 pontot emelt angol érettségire, mert nem találok utalást erre sehol, mert a táblázatban a felvi.hu-n külön van a két rész, de gondolom úgy gondolják, hogy esetleg nyelvvizsga és pl. biosz emelt, amiért logikusnak tűnik a 80 pont, de az én esetemben nem tudom. Kérem segítsen valaki!!
2011. jan. 4. 17:53
 2/6 anonim ***** válasza:
attól hogy angolból emeltezel még megkapod a 40 pontot a nyelvvizsgapont mellé szerintem, de inkább kérdezz meg mást is
2011. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

szóval szerinted nem üti egymást ugyanabból a nyelvből emelt szintű 40 meg felsőfokú 40 pont??


bocsánat, ha értetlen vagyok, csak biztosra kell mennem, és már a fülemen jön ki a továbbtanulás:D


és ez így annyira jó lenne:D mindenhova felvennének még ahova nem akarom oda is:)

2011. jan. 4. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:
háááááát... mostmár nem tom.. ez így elég könnyen összeszedett 80 pont.. xD kérdezd meg osztályfőnöködet!
2011. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát mondjuk az nemtud semmi, mert egy szenilis némber de majd valakit megkérdezek még:D köszönöm a segítséget, ha valakinek van vmi infoja, jöhet bátran:)
2011. jan. 4. 18:18
 6/6 anonim ***** válasza:
megkérdeztem.. sajna nem adnak 40+40 pontot.. csak az egyik számít..
2011. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!