Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvesznek államilag finanszír...

Felvesznek államilag finanszírozottra?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyi az esélye, hogy felvesznek? 72 pontom lett (keresztféléves eljárás) a max. 80-ból. Kb. 40-en felvételiztünk, lett 3 főnek 80 pontos, de lett 65 pontos is, sok a 70 pontos. Én nagyon középmezőnyben vagyok.

Szerintetek hány főt vesznek fel államilag finanszírozottra? Tudom, hogy a Minisztérium dönti el, hogy mennyi a lóvé rá, de mégis, kb.? Úgy izgulok...Mennyit szoktak felvenni, 10-15 fő, vagy többet? (mesterképzés)


2011. jan. 6. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi honnan a fenéből tudjuk, hogy hozzátok hány főt vesznek fel??? Még egy szakot sem írtál!

Nézd meg, hogy mennyi az irányszám. Egyébként is 100 pont a max, nem? Ezek szerint nincsenek pluszpontjaid?

2011. jan. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

NEm a fenéből gondoltam, hogy tudjátok, csak egy kis biztatást vártam:((((

A szóbeli felvételi 80 pontos volt max., plusz 20 pont a többletpontok. Így jön ki a száz.

2011. jan. 6. 10:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Irányszám min. 15 fő, max. 50. Az államira és a költségesre is ennyi.
2011. jan. 6. 10:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem bizakodj, azzal nem vesztesz semmit! :)

A költségeset be sem írtad?

2011. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De, beírtam, hogy ne vesszen minden, de nem tudnám kifizetni. Bizakodom, de szerintem 15 főnél többet nem nagyon vesznek fel egyetemi mesterképzésre, állam bácsi támogatásával. Abba pedig nem nagyon férek bele. Az a szar érzés, hogy nem is rajtam múlott, tananyagot tudtam, arra max. pontot kaptam, a "motiváció"-mat húzták le, ott vesztettem pontokat. Nem is értem. Nyilván ez az a kategória, hogy szimpi vagy-e, vagy sem.
2011. jan. 6. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!