Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi tegyünk 2tanárral? További...

Mi tegyünk 2tanárral? További infó lent

Figyelt kérdés
tehát az van hogy a kémia és a matek tanárunk annyira szarul magyaráz hogy konkréten a suli nagy része megfog bukni mind két tárgyból félévkor az biztos.. A kémia tanárnál szept. óta vkinek 1 vagy 2 jegye és pl nekem csak egy egyes és egy jeggyel akar lezárni?? de nagyon sokan vannak így van egy osztály ahol 18 emberből 18embernek egy darab 1-se van kémiából.. a matek tanár pedig olyan rosszul magyaráz hogy rengeteg volt tavaly év végén is a bukás csak nála más matektanárnál meg nem volt egy bukás sem szóval szerintem nem csak a diák a hibás hanem a tanár is ebben és mi már szóltunk az igazgatónak ez ügyben de nem csinálnak semmit beült egy matek órára akkor bezzeg a tanár mindenkihez oda ment és jól elmagyarázta a feladatot de amikor nincs benn az igazgató akkor pedig amikor új anyagot veszünk akkor fel áll az asztaltól és felfirkálja a táblára de a többin meg nem csinál semmit csak megmondja a feladat számokat és oldjuk meg ( amúgy egy szakközép és gimnáziumi suliról van szó) gondoltunk arra hogy aláírás gyűjtünk a suliban mindenkivel akikeket tanít ez a két tanár ez lehet megoldás? hogy bizonyos mennyiség után már tényleg csinálnak vmit?
2011. jan. 7. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem szülőknek kell szólni. Felmegy egy pár szülő oszt jól lehordják az igazgatót és a tanárokat. Ti úgysem tudtok csinálni semmit, tőletek nem fél sem a tanár sem az igazgató.

Amúgy minden iskolában van ilyen...nekem anno magyarból olyan tanárom volt, hogy félév végén mindenkinek egy jegye volt, de ő csak énekelni tanított. Az utolsó héten íratott egy pár felmérőt meg feleltetett oszt annyi. Olyan is volt, hogy más osztállyal volt órája és mi mentünk, hogy javíthassunk.

Szóval kár ilyenekért veszekedni...cseberből vederbe.

2011. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igazgatónál lehet kérvényezni, hogy váltsák le. az oszitok segítségét kell kérni hozzá. és ha egyhangúlag le akarjátok váltani, akkor kötelessége megtenni. mi a matektanárunkat váltottuk le anno. jó fej volt, de tuti h 30%ot se írtam volna felvételin :)
2011. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zoliol ***** válasza:
adjatok ki hiretést a suliban és vki jelentkezik
2011. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!