Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek fel az...

Hogyan készüljek fel az orvosira? És milyen orvos legyen belőlem? Min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés
felvételit most hanyagoljuk, mert már 10000000-rel dolgozok rajta, h. felvegyenek. Tulajdonságaim: nyugodt, a haláleseteknél (nem tudom miért, de ha meghal hozzátartozóm nem nagyon visel meg) érzéketlen vagyok, kitartó, becsületes, segítőkész, a kudarcok csak több erőt adnak és ösztönöznek, maximalista, munkamániás,ha vmit tudok, akkor 100%-ban magabiztos, gyorsan döntök ha kell, a pénzt utálom (színes papírdarabka csak), jó a kézügyességem, hatalmas a türelmem. Mit javasoltok? köszi nektek nagyon
2011. jan. 12. 21:00
 1/9 A kérdező kommentje:
huhh..bocsi, de olyan beképzelten írtam magamról, bocsi! elnézést!
2011. jan. 12. 21:07
 2/9 anonim ***** válasza:

6 év az általános orvosi, szóval még van időd kitalálni, hogy milyen orvos legyél. Előbb inkább juss be.

Egyébként ha ennyire érzéketlen vagy akkor semmiféle képen ne olyan orvos legyél aki emberekkel foglalkozik. Inkább laborba menjél mondjuk hematológusnak, vagy radiológusnak. Ilyesmi. De beteg közelébe ne menj.

2011. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi, laborba semmiképpen nem megyek, utálom! az érzéketlenségem annyiban nyilvánul meg, h. ha vki meghal , azt elfogadom (de persze úgy, h. tudom én nem tudtam segíteni a személyen), mert úgy vélem ,h. Isten akarta úgy, ezért elfogadom,és ha sírnék, akkor kimutatnám a sebezhetőségemet, a valódi érzékenységemet, tehát ez az érzéketlenség nálam ún. álca . köszi
2011. jan. 12. 21:17
 4/9 A kérdező kommentje:
jaj és egyébként imádom az embereket,nekem minden ember egy csoda, ahogy a vér az ereinkben csörgedezik, ahogy megfeszítjük az izmainkat, ez a "csapatmunka" annyira levesz a lábamról,imádom ♥
2011. jan. 12. 21:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezekből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. Az egyetem amúgy is baromira átformálja az embert.

És az is ott fog csak kiderülni, hogy melyik terület érdekel. Amíg nem látsz bele, addig eldönteni sem nagyon tudod.

Lesz még rá elég időd, felesleges ezen gondolkodni.

2011. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
te alekosz 2 vagy esküszöm XD
2011. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
légyszíves kifejtenéd ezt bővebben? miért? az ki? ...a valóvilágos? (nem nézem)
2011. jan. 12. 22:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsit, légyszi vegyél vissza az egóból, mert már eléggé túllőtted a normál szint skáláját!
2014. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék hogy hol van most a kérdező így 7 év után :)
2021. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!