Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biosz mellé kémiát vagy...

Biosz mellé kémiát vagy fizikát érdemes tanulni? Orvos akarok lenni, melyik legyen a 2. tantárgy? Melyik könnyebb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Az a könnyebb, amihez jobban értesz. De ha jót akarsz magadnak, akkor kémia. Ráadásul emelt szinten. Ha fizikával mész, akkor nagyon meg fogsz szenvedni a kémiával az egyetemen:)
2011. okt. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Elsővel egyetértek. Bár hozzáteszem, hogy én fizikából érettségiztem, és bár háromszor annyi energiát kellett ráfordítanom a kémiára, mint annak, aki érettségizett belőle, de mégis meglett, ráadásul jobb eredménnyel, mint néhány kémiásnak:D Nekem első a bekerülés volt, és úgy éreztem, az fizikával esélyesebb.
2011. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fizika állítólag könnyebb. Az orvosin a kémia előny. De ha fizikából vagy jobb, akkor csináld azt hogy bejuss. Csak mellette tanuld nagyon a kémiát is:) Sok sikert!:)
2011. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Remélem jó orvos lesz belőlem.
2011. okt. 12. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:
én is orvos akarok lenni,most vagyok 11.es. kémia emeltes vagyok, a fizikával közép szinten is nagyon szenvedek,egész nyáron azt fogok tanulni. a kémia az nagyon nagyon sok,sokat kell gyakorolni,viszont orvosin előny. ha jól tudom kémiát 2 évig tanulsz orvosin,fizikát meg 1. ha rendesen tanulsz,lelkiismeretesen, és kihozod magadból a legtöbbet,nem adod fel akkor sem ha nagyon nehéz, biztos jó orvos lesz belőled.
2011. nov. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, amelyik jobban megy. Bár orvosin mindkettőre szükséged lesz. A kémia az első félévben nálunk húzós volt, sokan megszenvedtek vele, és jó néhány ember még a C vizsgán sem ment át... Viszont a biofizika sem volt annyira egyszerű, többen azt a vizsgát is ismételték, bár ott annyian nem buktak ha jól emlékszem.
2012. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!