Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ma írtam felvételit, és...

Ma írtam felvételit, és nemtudom, hogy a fogalmazásba jó témát választottam-e. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Arról kellet írni, hogy melyik korban élnénk szívesen. Én az 1950-es '60as éveket írtam.. a ruhák, zene, táncok miatt... nemtudom.. lehet valami sokkal irodalmibb, történelmibb (jajdehülyemegfogalmazásxD) témát kellet volna választanom. :S De nekem akkor is tetszik ez a korszak.. Szóismétlés nem volt, talán helyesírási hiba is csak 1-2, külalakom elfogadható, figyeltem a hármas tagolásra, a mondataim értelmesek voltak, 12mondat is meglett. Ajj.. úgy izgulok, hogy majd pont a téma miatt fognak lepontozni... bár gyenge suliban írtam
2011. jan. 22. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem jó korszakot választottál, én is ide mennék vissza legszívesebben. ;]

Ne izgulj, biztosan jól sikerült. :)

2011. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én a jövőt választottam sztem ez is jó:)
2011. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!