Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Váltsak iskolát jövőre?

Váltsak iskolát jövőre?

Figyelt kérdés
Most 9.-es vagyok (nyelvi előkészítő) és dicséretes ötös vagyok ebből a nyelvből, viszont rájöttem, hogy sajnos nyelvvizsgával semmit sem fogok érni, mert hiába szép nyelv, nem sok helyen beszélik... kiköltözni pedig nem szeretnék abba az országba. Átmennék egy másik suliba informatika szakra(4 éves, jövőre megint 9.-es lennék, de ugyanannyit kéne járnom, és szerintem folytatnám azt a nyelvet amit most tanulok) mert az infot nagyon szeretem és úgy érzem többre mennék vele csak matekból kicsit felkéne magam hozni. Amelyik suliban vagyok, ott a közösség se jó, sőt a többség elég lenéző, ezért nem érzem olyan jól magam.A másik suliban kevesebben vannak és elvileg a közösség is jobb(ismerőseim szerint). Szerintetek menjek át? Köszi előre is a válaszokat.
2011. jan. 22. 19:21
 1/4 Szabó Róbert ter válasza:
52%
Nincsmit.
2011. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen ezt az értelmes és hasznos kommentet

de ha unatkozol menj aludni köszi :)

2011. jan. 22. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor érdemes váltani. Nem mindegy, hogy 4 évig hol leszel. Bár ott még nem ismered a közösséget, hiszen azok a 9-esek, most 8-osok.

Az oktatás kb. egyforma?

2011. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

ahol most vagyok az egy gyengébb gimi(mondjuk az én tagozatom elég erős, mert kéttan, de a matek és kémia tanárom kb semmit sem tanított fél év alatt, sőt még hülyébb lettem mint voltam) ahova mennék az pedig az ország egyik legerősebb szakközépe.

2011. jan. 22. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!