Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átvertek, nem azt tanítják...

Átvertek, nem azt tanítják amit megigértek. Váltsak iskolát vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
11.et végeztem el egy kéttannyelvű műszaki szakközépben informatika szakon.volt nyelvi előkészítő tehát 13.ban érettségizek.Informatika kb annyi hogy word meg excel 9. óta heti egy duplaórában,szakmai órákon pedig villamosságtant tanulunk,amit én rühellek,és nem értek,semmi érzékem nincs hozzá.Meg is buktam idén,és készülnék a pótvizsgára,de egyszerűen egy kukkot nem értek az egészből magyarázza azt nekem bárki.Szeretnék iskolát váltani,de nem tudom hogy mik a lehetőségek,és hogy mit tegyek ezügyben.A bizonyítványom kerek 3,0 lett beleszámítva hogy elektróból megbuktam.Nagyon nem akarom folytatni az elektrót,egyszerűen nem értem az egészet.Inkább nyelvekkel foglalkoznék szívesebben...Meg tegyük hozzá azt is hogy minket jól átvertek,mert informatikára jelentkeztünk és elektronikát tanítanak...informatika tényleg csak word+excel lenne már 3 éve?szörnyű...ezért csökkent le az osztálylétszám 32 főről 20-ra...és még ki tudja ki nem lesz velünk jövőre. Mit tegyek? Ezt a szakot semmiképp se szeretném folytatni és a suliban már nincs gimis oktatás. Előre is köszi!
2009. júl. 10. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy nem jött össze a suli, én most megyek 8-ba és gondolkodom az info iránt, néztem kéttannyelvűt is, de amit észrevettem, sok helyen alig van info óra. Akkor egyáltalán mit tanítanak? Ezek szerint lehet, hogy nem ér semmit az info tagozat? Nézem a válaszaidat, hátha tud valaki valami okosat mondani. Hová érdemes menni?
2009. júl. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nézd...egyáltalán nem érdemes az infó tagozat. Ha arra mégy úgy jársz ahogy én.[kérdező] szóval szerintem nézz valami mást, hacsak nem érdekel az elektronika mélyebben. [nagyon mélyen]Ennél még a gimi is jobb....
2009. júl. 11. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!