Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 17,5 éves, esti tagozatos...

17,5 éves, esti tagozatos vagyok hol tudnék munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy egyenlőre semmi végzettségem nincs. Évvesztes vagyok és 10.-es estin. Milyen munkát és hol tudnék vállalni így?
2011. jan. 26. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, ahol mindenki más... Nem nagyon lehet manapság így munkát találni. Én is estis voltam, bár pár évvel idősebb voltam, én gyorsétteremben dolgoztam mellette egy időben, oda elég a 8 általános.

De ha ott se kapsz munkát (hiába mondják, hogy ott mindenki kap, nem mindig van üres hely), akkor böngészd az álláshirdetéseket. Mostanság ennél magasabb végzettséggel sem könnyű munkát kapni.

2011. jan. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ahova felvesznek. de sok jóra ne számíts. diákmunkára ez esti tagozat nem jó, ha erre gondolnál.
2011. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!