Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha átjelentkezek a nagymamámho...

Ha átjelentkezek a nagymamámhoz, úgy több pontom lesz a felvételihez?

Figyelt kérdés

nagyon kevés a pontom és mivel cigány nem vagyok, csak ez maradt.

hogyan lehetne több pontom ? az újraérettségizésen kívül.


2011. jan. 27. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért miért kapnál pluszpontot, ha lakóhelyet váltasz? Nem kapsz. Akkor már vakítsd meg magad... -_-" Áh.

Ha több pontot szeretnél, nyelvvizsgával és emelt szintű érettségivel szerezd meg a maximális 80 pontot, és/vagy menj el újraérettségizni, tanulj rá sokat. Nna. :)

2011. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy nagyanyám lenne a gyámom.
2011. jan. 27. 09:46
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Tanuljál!

Érettségizz újra! Szerezz nyelvvizsgát!


Milyen gáz hozzáállás már, hogy csalással szerzett plusz pontokkal akarsz bejutni.


Van egy rossz hírem: Az égvilágon semmit nem jelent az, ha bekerülsz egy felsőoktatási intézménybe. Manapság ez mindenkinek meg, aki képes egy jelentkezési lapot hibátlanul kitölteni. Ha már a bejutás is nehézkes, akkor vért fogsz pisilni az első vizsgaidőszakodban.

2011. jan. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lakhelyváltásért valóban nem kapsz pluszpontot. A gondolatmeneted akkor lenne helyes, ha nem a szüleid, hanem a nagymamád lenne a gyámod, azaz a törvényes képviselőd. Ehhez pedig nagyon súlyos indokok kellenek (a szüleid nem tudnak nevelni anyagi okokból, veszélyeztetnek, vagy ilyesmi), a gyámügy dönt róla, és kizártnak tartom, hogy csakúgy ezt elintéznék neked.

Szóval marad az a megoldás, amit az első is írt, nyelvvizsga, emelt érettségi. És hogy ne érezd magad sz.arul, elmondanám, hogy nem te vagy az első, és egyetlen, aki nem kap szociális rászorultság miatt pluszpontot (sőt, a többség ilyen), és közülük (közülünk) elég sokan járnak oda, ahová eredetileg is szerettek volna.

2011. jan. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tanuljál!!!Akkor lesz több pontod!!!Nem most kéne gondolkodni. De ha lány vagy és gyorsan felcsináltatod magad, kapsz plusz pontos a terhességért. Akkor bekerülsz a felsőoktatásba, csak épp elvégezni nem tudod.....De ilyen hozzáállással amúgy sem maradnál benn sokáig.
2011. jan. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia, én így kaptam 20 pluszpontot nemrég.

Átjelentkeztem nagymamámhoz és kitöltettem egy papírt, miszerint édesanyám havi 10 ezer forinttal támogat. Mivel nincs ösztöndíjam, sem más jövedelmem, ezért megkaptam a gyermekvédelmi segélyt, aminek kb. 3 hét volt az elbírálási ideje.


Szóval nem elég átjelentkezni, még kell pár papírt is kitölteni.

2011. jan. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!