Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? (A kérdés...

Melyiket válasszam? (A kérdés mező tartalmazza a kérdésed, ne a magyarázat! )

Figyelt kérdés

Hétfőre kell leadnom a továbbtanulásos papíromat, és a jelentkezési sorrendet. Nemtudom eldönteni, hogy hova menjek tovább. Igazából két szakon gondolkozok, és nemtudom, hogy melyiket írjam legelsőnek. Mindkettő érdekel, és a felvételim is jól sikerült (matek 44, magyar 48), a 7. évvégi és a 8. félévi jegyeim pedig kitünőek. Már csak egy rajzfelvételim van, és valószínűleg sikerülni fog.

textilrajzoló - és modelltervező asszisztens vagy keramikus?

Szüleim rámbízzák a döntést. A macskámat is kérdeztem már (vagyis elé tettem két papír fecnit amikre felírtam a szakokat, és hagytam, hogy had válasszon) de ő sem segített. nemtudom..foggalmam sincs .. mindkettő érdekel


2011. jan. 28. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra is gondolj, hogy hogyan tudnál ezzel elhelyezkedni !
2011. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha mindkettő ugyanúgy érdekel, akkor az alapján dönts, hogy később melyikből fogsz tudni jobban profitálni, megélni. De szerintem ezeknél mindenképpen külföldön gondolkozz.
2011. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!