Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig kell jelentkezni a...

Meddig kell jelentkezni a kollégiumokba (egyetemi)?

Figyelt kérdés

Lécci íjátok meg :)


És még v.mi ugye a felvételi papíroknál be kell írni többletpontoknál ha van komplex nyelvvizsgánk.Nekem angolból van egy közép írásbeli,úgy h ezt be tudom így írni,de áprilisba megyek szóbelizni.Az oké h majd utólag csatolom a papírt,de ezt hogy írjam be ha meg kell adni a számát is?


2011. jan. 30. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, most akkor van vagy nincs? Ha most kell leadnod a papírt, de csak áprilisban mész, akkor nincs komplex nyelvvizsgád. Azt esetleg megjátszhatod hogy odaírod, hogy folyamatban, de nem sok esélyét látom hogy elfogadják, mindenképpen igazoláshiányos.
2011. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Írásbelim van,és majd áprilisban lesz szóbelim,az ugye így már komplex,de ezt hogyan tudom feltüntetni?beírom hogy komplex és az írásbeli számát? vagy külön beírom h írásbeli ahhoz a számot,és h szóbeli ahhoz meg h folyamatban?vagy mi?
2011. jan. 30. 21:31
 3/5 flora08 ***** válasza:
100%
Ne írj még be a nyelvvizsgához semmit, mert ha beírod, hogy van komplex nyelvvizsgád, azt egy komplex nyelvvizsga bizonyítvány fénymásolatával kellene igazolni. Kb. júniusig van időd utólag postázni a fénymásolatokat, pont ezért, mert nem mindenkinek lesz meg februárig a nyelvvizsgája. A koliról annyit, hogyha felvesznek a fősulira/egyetemre, akkor onnan küldenek egy kollégiumi férőhely igénylő lapot, amit kitöltve vissza kell küldeni.
2011. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget :)

Akkor nem írom be az írásbelit sem,de ugye majd akkor automatikusan hozzá adják,nem kell semmit utána írni?


Csak azért kérdeztem a kolis dolgot,mert a leendő fősulinknak nincs kolesza,emailben kaptam meg a listát h melyik iskolákban van lehetőség megszállni.De akkor gondolom küldenek egy üres lapot,és azon kell beírogálni majd.

2011. jan. 30. 21:38
 5/5 flora08 ***** válasza:
Ha sikerül a szóbelid és a bizonyítványod is megkapod, a fénymásolatokat elpostázod és feldolgozzák, hozzáadják az adataidhoz. Én sorrendet módosítottam, azt az űrlapot is utólag küldem.
2011. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!