Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen az első alkalom egy...

Milyen az első alkalom egy énektanárnál? Mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Szeretek énekelni, és azt mondják jó hangom van - bár nem tudom, hogy ez mennyire igaz. Érdemes elmenni énektanárhoz? Már járok egy zeneiskolába, ahol hangszeren játszom. Azt hiszem ennek a sulinak van "magánének" tanszaka, ez milyen?

Előre is köszi a válaszokat!


2009. febr. 7. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen stílusban énekelsz, de általában az első órán a tanár felméri a hallásodat és a hangterjedelmedet különböző szolmizációs feladatokkal. Meg aztán a levegővételre és a testtartásra is felhívja a figyelmet.

Amikor én voltam először (és egyben utoljára) énektanárnál, akkor össze-vissza kellett hümmögni, és ez nekem nagyon nem jött be, ahogy az egész óra sem.

De remélem te jobban veszed az akadályt és élvezni is fogod. Sok sikert!

2009. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!