Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy zajlik az első alkalom...

Hogy zajlik az első alkalom egy pszichiáternél?

Figyelt kérdés

Kértem időpontot a pszichiátriára, két hét múlva mehetek. És kíváncsi lennék, hogy hogy zajlik egy ilyen "találkozás" (Eleve én simán pszichológushoz akartam menni, de nálunk az SZTK-ban így volt csak, úgyhogy gondoltam akkor onnan kell időpontot kérni..)

Köszi a segítséget



2011. nov. 2. 22:59
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Gondolom nem vágok bele "rögtön a közepébe" hiszen a problémáim nem egy történet alatt elmesélhető dolgok.. oO
2011. nov. 2. 23:02
 2/26 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Hány éves/milyen nemű vagy amúgy?
2011. nov. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

19/L

És te? És miért érdekel, te is igénybe vennéd? (Ha szabad kérdeznem)

2011. nov. 2. 23:17
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Bemész, megkérdezi mi a gond. Te mondod és közben diktálja az asszistensének, hogy mit írjon rólad a számítógépbe. Ha elmondtál mindent ír egy receptet gyógyszerekről. Mondja majd, hogy menj vissza egy hónap múlva, mert akkor fognak elfogyni a gyógyszerek. Ha nagyon aluszékony leszel majd egy gyógyszertől, akkor irass fel másikat és ne szedd tovább.
2011. nov. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

De ez nem olyan dolog, hogy lediktálom, hogy mi a baj negyed óra alatt és kész... :(

Lehet, hogy akkor el sem kéne mennem... (Bár megvan az az előny, hogy gyógyszert felír, és hátha nagyobb adaggal tudok mihez kezdeni.....)

2011. nov. 2. 23:27
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Mihez szeretnél kezdeni nagyobb adaggal?
2011. nov. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Több időd sajnos nem lesz, mert szerintem még sok beteg lesz ott rajtad kívül. Felír egy kis Rivotrilt és mindent szebbnek fogsz látni. Mert az a lesz@rom tabletta.
2011. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hát ha tényleg ennyi, hogy tablettákkal akarnak teli tömni, akkor én nem próbálom meg meggyőzni magam, hogy mégiscsak élnem kellene. Mire jó, ha csak úgy tudok "elvegetálni" ha be vagyok gyógyszerezve..?
2011. nov. 2. 23:31
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem kell tömni magad. Napi 1, max 2. Ekkora mennyiségnél rá sem szoksz, ha 0,5-est szedsz. Majd leállsz, ha rendbe jött az életed, addig is könnyebb lesz.
2011. nov. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

és a gyógyszer rendbe hozza az életemet????????????

Hát nem tartom valószínűnek. Max letompít, nemde..?

2011. nov. 2. 23:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!