Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol találok profi pályaválaszt...

Hol találok profi pályaválasztásban segítő pszichológust? Vagy olyan szakembert aki segít abban hogy milyen pályát válasszak. Mi az ami hozzám legközelebb áll.

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hova valosi vagy, de elvileg minden megyeszekhelyen a Megyei Munkaugyi Kozpontnak van egy Palyavalasztasi Tanacsadoja. Ott eleg profi modszerekkel segitenek palyat valasztani. En Debrecenben voltam, ott tuti van, de szerintem a tobbi megyeszekhelyen is lennie kell. Keresd ki a hozzad tartozo megyei munkaugyi kp.-t a telefonkonyvben vagy a neten, es erdeklodd meg.
2009. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!