Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen OKJ-s képzésre menjek?

Milyen OKJ-s képzésre menjek?

Figyelt kérdés

jól megy az angol,nemsokára megyek középfokú nyelvvizsgára.

matekból egyáltalán nem vagyok jó.

közgazdasági suliba járok.


én gondoltam ilyenekre:

banki szakügyintéző,

ügyviteli titkár,

fodrász,esetleg virágkötő.


mivel lehetne leginkább elhelyezkedni?


2011. febr. 5. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

a pénzügyi OKJ-k jók

pl a banki nem rossz..


bár ha nem vagy jó matekból:P


akkor inkább a nyelvvel kéne kezdeni valami


pl külgazdasági üzletkötő OKJ

2011. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
-valamit
2011. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Idegenvezetőre nem gondoltál? Ha jól megy a nyelv ;]
2011. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen valószínűleg inkább olyan területet kell választanom,ahol a nyelvtudással tudok valait kezdeni mert matekból hát nagyon nem vagyok jó a különtanárra meg már annyit költöttek a szüleim...

csak azon aggódom,hogy annyian mennek ilyen területre továbbtanulni,hogy félek nem lesz munkám.

2011. febr. 5. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem tanítanak idegenvezetést (turizmusi suli) de egy közép angollal ezt felejtsd el teljesen.nekem 1 emelt 2 középfokúm van,és így is kétesek lennének az elhelyezkedési lehetőségeim. ezt a kettőt még emeltre kéne tornáznom hogy egyéltalán munkát kapjak.


a virágkötői hogy jött? ha már közgáz suliba jársz akkor az ott szerzett ismereteidet hasznosítsd. a banki szkügyintéző tényleg nem hangzik rosszul,és elég az a nyelvtudás is. nem tudom milyen egy OKJ képzés,de nem hiszem hogy nehezebb a matek mint egy középsuliban :)


ok sikert:)

2011. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!