Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen okj-s képzésre menjek?

Milyen okj-s képzésre menjek?

Figyelt kérdés
Amire most járok (kisgyerekgondozó szak) nem jön be. Már el akartam menni máshova csak a szüleim nem engedtek. Gondolkoztam azóta vagy virágkötő, gyógyszertári asszisztens, masszőr vagy valami ilyesmire mennék szívesen. Ti tudtok mondani ezekről valamit, hogy mennyire jók/rosszak? Vagy esetleg egy olyan szakmát aminél nem kel sokat beszélni?
2011. febr. 25. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyógyszertári asszisztens tűnik a legbiztosabbnak, ami az elhelyezkedést illeti.
2011. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Masszőrként nem kell sokat beszélni, de én pl. gyógymasszőr vagyok, a régi betegeim szerint ráadásul nagyon jó és mégsem tudok elhelyezkedni fél éve.

Magánvállalkozást pedig nem éri meg csinálni itt, az ország keleti felén, mert nincs pénze az embereknek annyit kifizetni, hogy megérje.

Én is a gyógyszertári asszisztens szakra szavazok ha ezek közül kellene választani.

Mondjuk virágkötőt is szoktak keresni, de gondolom abból sem lehet vígan megélni, na meg ahhoz tehetség is kell, nem csak a papír.

2011. febr. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!