Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék állat orvos lenni...

Szeretnék állat orvos lenni (majd ha nagyobb leszek) honnan tudnék még több infót a szakmáról, hogy keszüljek fel, esetleg miket olvassak?

Figyelt kérdés
Még csak 15 vagyok.
2011. febr. 6. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát te még ne a szakmára készülj fel, hanem arra, hogy bekerülj, hisz nem egyszerű az érettségi bioszból és kémiából (ezekből kell, legalább az egyikből emelt szinten, de szerintem mire te odakerülsz, mindkettőből emeltezni kell majd), ráadásul egyetlen egy helyen folyik ilyen képzés, gondolhatod, mekkora a túljelentkezés.


Jó, hogy így előre gondolkodsz, de inkább az érettségire kezdj el olvasgatni könyveket (mint mondtam, főleg biosz, kémia), hogy be is kerülj.

2011. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állat orvosból már így is túl sok van, legyél inkább állatorvos. :-)
2011. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hallottam,hogy az országban csak egy egyetem van..elég kár
2011. febr. 7. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!