Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyen a szakdolgozati...

Mi legyen a szakdolgozati témám könyvtár informatika témában?

Figyelt kérdés
Végzős könyvtár szakos hallgató vagyok, és nem tudom, hogy milyen szakdolgozati témát válasszak. Könyvtártörténeti, könyvtörténeti, esetleg helytörténeti témában gondolkodom, de olyanban, amihez kapcsolódna valamilyen gyakorlati feladat is, mint például weblap, adatbázis, vagy multimédiás alkalmazás, tehát ne csak egy harmincoldalas szöveg legyen. Multimédia-fejlesztő az eredeti végzettségem. Örülnék annak is, ha a téma a középkorhoz kapcsolódna. Ehhez szeretnék ötleteket gyűjteni. Minden ötletet előre is köszönök.
2009. febr. 9. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Dolgozd fel a lakóhelyed történetét. S készíts hozzá egy bemutatkozó honlapot.

Ez csak egy ötlet.

2009. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd a középkort belevenni (én is beleloptam, bár "csak szöveget" írtam, de nem kifejezetten erről) és egyúttal a gyakorlati feladatot is, akkor a digitalizálás is téma lehet. Az OSZK-ban is, meg Egerben is ráhajtanak most, régi dokumentumok feldolgozása, megőrzése, ha kiválasztasz hozzá egy korszakot, egyfajta doksit. (Csak egy ötlet, az előző is jó:)
2009. febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!