Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egyetemi szintű...

Hogyan tudnék egyetemi szintű tudásra szert tenni itthon, egyedül?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 12:55
 1/10 bix válasza:
100%

hatalmas szorgalommal:D


egyénként meg szaksajtó, és minden interneten fellelhető tudástár. nem megoldhatatlan, de készülj rá fel, hogy olyan helyre ahol számít ott papírt kérnek. lényegtelen hogy te otthon tanultad és többet tudsz mint amit más egyetemet végzett, nincs papír nincs munka. igazságtalan és helytelen, de ez van, ilyen a munkaerőpiac...

2011. febr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Milyen szakon? Milyen témában?
2011. febr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Valamit nem lehet otthon megtanulni. De amúgy utánanézel, hogy milyen tárgyak vannak az adott szakon és milyen könyveket, jegyzeteket használnak. Beszerzed őket és megtanulod.

De a legtöbb gyakorlat nélkül nem sokat ér...

Meg ugye nincs aki leellenőrizze a tudásod.

2011. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem munka miatt, hanem puszta érdeklődésből.

Történelem témakörben... Nagyon érdekel!

Nagyon szívesen mentem is volna vele egyetemre, de el kellett mennem dolgozni...

2011. febr. 11. 13:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Olvasás, dokumentum filmek. Ennyi.
2011. febr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért nem jelentkezel levelező képzésre? Még van 4,5 napod.
2011. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert bizonyos napokat akkor is be kellene menni, nekem pedig munka mellett nem megoldható, főleg, hogy 2 helyen is dolgozom.
2011. febr. 11. 15:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyedül sehogy.


Vagy nagyon nagy zseninek kell lenned, hogy megértsd a dolgokat.


Egy különtanár sokat segít.

2011. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja a történelem más téma, azt hittem már fizika vagy matek.
2011. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyedül is lehet szert tenni magas szintű tudásra. Csak érdeklődés, szorgalom és ész kell hozzá. Az észt és a tudást nem az egyetemen adják, ott csak diplomát kapsz és lehetőséget. Írja ezt egy diplomás.


Én írtam, hogy olvasás és dokumentum filmek. Ennyi kell hozzá, ha pedig valamit nem értel, legfeljebb keresel egy magántanárt. Ezt persze a komolyabb reáltantárgyakra értel, viszont törinél egyértelműen csak sok olvasás és érdeklődés kell.

2011. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!