Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tárgyakat elfogad...

Hogyan lehet tárgyakat elfogadtatni?

Figyelt kérdés
Másodéves vagyok az egyetemen, költségesen. Mivel kicsi rá az esély, hogy átvesznek államira, ezért úgy gondoltam, hogy újra érettségizek egy tárgyból és ezután újra jelenkezek ugyanerre a szakra (csak államira). A kérdésem az lenne, hogy mi a tárgyelfogadtatás menete? Egy egész évet, hogy lehet elfogadtatni? Előre is köszi.
2011. febr. 11. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Na... ha már egy éve ott tanulsz, nem néztél bele sohasem a tanulmányi szabályzatba? Nem szeretem újra meg újra leírni, hogy az ilyen dolgok egyetemfüggők. Most hiába írnám le, hogy pl. nálunk az ott elvégzett tárgyakért nem kell külön kérvényt beadni, ha máshol ez máshogy megy.
2011. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!